Höst-Open 2022, Deltagere
Sidst opdateret 24.10.2022 09:58

Sprint I alt 581 deltagere

Sprint D12 - 6 deltagere
D12 Astrid Grahn Bredaryds SOK 2078203 Fredag
D12 Lin Pelander OK Djerf 8100609 Fredag
D12 Emma Lundsgaard AMOK 7552266 Fredag
D12 Dagmar Marager Allerød OK 8033360 Fredag
D12 Annika Kalle Pedersen Holbæk OK 1249074 Fredag
D12 Zelda Marie Damkjær Pedersen Odense OK 2065739 Fredag
Sprint D14 - 6 deltagere
D14 Hanna Hässler Sundsvalls OK 1877262 Fredag
D14 Vera Folkestad Anderstorps OK 8033431 Fredag
D14 Karla Blicher OK Melfar 8250309 Fredag
D14 Amalie Broman Allerød OK 8009109 Fredag
D14 Freja Gudme OK73 429932 Fredag
D14 Astrid Rosa Husted Sigvardsen Holbæk OK 441230 Fredag
Sprint D16 - 5 deltagere
D16 Lina Ås Ystad Ok 8210506 Fredag
D16 Frida Emilsson FK Åsen 2104137 Fredag
D16 Olivia Tillander Ystads OK 7070522 Fredag
D16 Liv Lundsgaard AMOK 8070718 Fredag
D16 Johanna K. Madsen OK Melfar 1402402 Fredag
Sprint D18 - 1 deltagere
D18 Ellen Pelander OK Djerf 8436046 Fredag
Sprint D20 - 2 deltagere
D20 Hanna Larsson Ystads OK 8031226 Fredag
D20 Cecilie Spendrup Petersen Ballerup OK 8143249 Fredag
Sprint D21 - 20 deltagere
D21 Frida Andersson Falkenbergs OK 860521 Fredag
D21 Louise Borg Halmstad OK 8081821 Fredag
D21 Lena Eliasson-Lööf Västerviks OK 8220781 Fredag
D21 Linnea Gustafsson OK Gynge 8229220 Fredag
D21 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 8090041 Fredag
D21 Anna Handmark Lööf OK Pan-Kristianstad 403088 Fredag
D21 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 8160496 Fredag
D21 Kristina Spångberg Lunds OK 8468864 Fredag
D21 Sara Bengtsson Malmö OK 2119540 Fredag
D21 Malin Ljunggren Ik Trenne 7001494 Fredag
D21 Laura Bøgh Odense OK 9101046 Fredag
D21 Rikke Xiao Lindbjerg Lyngby OK 0 Fredag
D21 Anne Sofie Motzkus Kolding OK 1423310 Fredag
D21 Tonje Pihl OK Roskilde 1422372 Fredag
D21 Sofie Banke Poulsen Svendborg OK 1411242 Fredag
D21 Anne Schulz Vestjysk Orienteringsklub 8012358 Fredag
D21 Henriette Nygaard Skjørbæk Herning OK 1407792 Fredag
D21 Pernille Stephansen OK Esbjerg 1422380 Fredag
D21 Line Frese Søderlund Farum OK 600014 Fredag
D21 Anna Zol OK73 250038 Fredag
Sprint D35 - 10 deltagere
D35 Hanna Kryh Öberg Malmö OK 8303049 Fredag
D35 Wiviann Ottosson Malmö OK 9101722 Fredag
D35 Anna Isgren Malmö OK 12643 Fredag
D35 Christina Braad Petersen Hylke Fredag
D35 Lise Ravnshøj Andersen Herlufsholm OK 308007 Fredag
D35 Christina Krogh-Jensen FSK Orientering 348360 Fredag
D35 Amalie Snedker Mosbæk Holbæk OK 8641006 Fredag
D35 Pia Damkjær Pedersen Odense OK 7202460 Fredag
D35 Pia R. Skorstengaard Lyngby OK 2133977 Fredag
D35 Cecilie Buch Thomsen AMOK 1060588 Fredag
Sprint D40 - 15 deltagere
D40 Ida Grahn Bredaryds SOK 2078271 Fredag
D40 Kristina Lorentzon Göteborg-Majorna OK 7800916 Fredag
D40 Beata Tadla Born2Nature 7021123 Fredag
D40 Nina Tillander Ystads OK 7790616 Fredag
D40 Jane Ejby Odense OK 1417066 Fredag
D40 Rikke Brandt Jespersen Odense OK 1416999 Fredag
D40 Susanne Kristensen Herning OK 437550 Fredag
D40 Mette Uhre Lang AMOK 2061669 Fredag
D40 Line Lundsgaard AMOK 9808808 Fredag
D40 Mette Marie Lungholt Odense OK 8061459 Fredag
D40 Lene Nygaard Herning OK 0 Fredag
D40 Lone Fyhn Olesen Odense OK 1410583 Fredag
D40 Britta Ank Pedersen Horsens OK 1407789 Fredag
D40 Helle Pitters Lyngby OK 1428713 Fredag
D40 Astrid Riis Holbæk OK 8003750 Fredag
Sprint D45 - 14 deltagere
D45 Lena Westerlund OK Djerf 8016908 Fredag
D45 Monica Berglund Ringerike o-lag 7000154 Fredag
D45 Katja Leibe Bergstedt Markbygdens OK 260936 Fredag
D45 Katharina Myrén IK Trenne Ullared 1402398 Fredag
D45 Anna Söderström Malmö OK 1973401 Fredag
D45 Berit Ahlmann OK Sorø 308198 Fredag
D45 Kristine Bihrmann OK73 1452127 Fredag
D45 Henriette Broman Allerød OK 8009291 Fredag
D45 Katja Brunstedt OK ØST Birkerød 8290174 Fredag
D45 Pernille Buch OK GORM 8002204 Fredag
D45 Diana Cederberg Ballerup OK 750619 Fredag
D45 Anette Kalle Larsen Holbæk OK 1393191 Fredag
D45 Malene Lysgaard-Hansen Holbæk OK 8002541 Fredag
D45 Charlotte Vibeke Olesen Karup OK 8627653 Fredag
Sprint D50 - 16 deltagere
D50 Janne Boye Niemelä Døvania 452680 Fredag
D50 Maria Nilsson OK Pan-Kristianstad 8010323 Fredag
D50 Berit Bengtsson OK Lindena 8090913 Fredag
D50 Maria Folkestad Anderstorps OK 8291271 Fredag
D50 Maiken Andersen Ballerup OK 8009114 Fredag
D50 Anja Andersson OK Roskilde 1221171 Fredag
D50 Birgit Børsting Herlufsholm OK 308125 Fredag
D50 Janni Fischer Ballerup OK 8070771 Fredag
D50 Anne Bloch Frandsen OK Sorø 9180268 Fredag
D50 Lene Jacobsen Holstebro OK 0 Fredag
D50 Jette Klogborg OK H.T.F. 8667875 Fredag
D50 Majken Maarup Allerød OK 213967 Fredag
D50 Ulla R. Pallesen OK Syd 1411264 Fredag
D50 Mette Hvene Rasmussen Ballerup OK 1408245 Fredag
D50 Naja Sørensen OK Skærmen Værløse 2061672 Fredag
D50 Helle Termansen OK Syd 1395516 Fredag
Sprint D55 - 26 deltagere
D55 Ingela Andersson Lunds OK 8011163 Fredag
D55 Elisabeth Håkansson Ystad orienteringsklubb 7008013 Fredag
D55 Solveig Sikkeland Tyrving IL 8636839 Fredag
D55 Christina Smedberg OK Skogsfalken 641022 Fredag
D55 Irene Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 2052775 Fredag
D55 Marie Hallberg IF Marin Väst 264506 Fredag
D55 Kerstin Olsson Eslövs FK 306692 Fredag
D55 Ingelise Baden OK H.T.F. 8303046 Fredag
D55 Lene Bejer Damgaard Viborg OK 8621035 Fredag
D55 Maria Douglas FIF Hillerød 8625632 Fredag
D55 Helle M. Frederiksen Ballerup OK 340152 Fredag
D55 Brita Gabrielsen AMOK 1942008 Fredag
D55 Gitte Grauert Ballerup OK 1408226 Fredag
D55 Lone Jørgensen Herlufsholm OK 417512 Fredag
D55 Merete Kleist OK Sorø 2119728 Fredag
D55 Anette Binder Larsen Holbæk OK 422480 Fredag
D55 Iben Maag Søllerød OK 8719060 Fredag
D55 Anne Maarup Allerød OK 8201951 Fredag
D55 Lykke Berg Mathiesen Herlufsholm OK 8640521 Fredag
D55 Vibse Møller IFS 2049934 Fredag
D55 Helle Nikkel Viborg OK 8009135 Fredag
D55 Tine Meyhoff Petersen Herlufsholm OK 8631591 Fredag
D55 Bente Pihl OK Roskilde 302043 Fredag
D55 Vibeke Sylvest Ballerup OK 355586 Fredag
D55 Susanne Gjedsig Thomsen THOK 8640279 Fredag
D55 Anne Willerup Holbæk OK 1410776 Fredag
Sprint D60 - 32 deltagere
D60 Eva Emanuelsson Helsingborgs SOK 8210458 Fredag
D60 Eva Folkesson Lööf OK Pan Kristianstad 29773 Fredag
D60 Tina Hagård Rävetofta OK 8111659 Fredag
D60 Birgit Hansson Herrestads AIF 7196011 Fredag
D60 Ann Öhlin Stigmännen Karlshamns OK 451996 Fredag
D60 Christina Olsson Skåneslättens OL 580810 Fredag
D60 Ing-Marie Samuelsson IK Trenne Ullared 1402379 Fredag
D60 Anne Marie Röllike OK Lindena 7202811 Fredag
D60 Lena Kolle'n IF Marin Väst 2058725 Fredag
D60 Leila Ljunggren IK Trenne Ullared 7001499 Fredag
D60 Lucia Aagaard Herning OK 8646093 Fredag
D60 Gitte Agervold V92 341080 Fredag
D60 Birgitte Birck Allerød OK 8626197 Fredag
D60 Annette Bonde Ballerup OK 8640550 Fredag
D60 Birgitte Buch FSK Orientering 209713 Fredag
D60 Karen Lise Bøgh Odense OK 9101047 Fredag
D60 Charlotte Grauert Ballerup OK 8009115 Fredag
D60 Birgitte Erskov Halland OK ØST Birkerød 1413373 Fredag
D60 Jette Honoré OK H.T.F. 1428702 Fredag
D60 Gitte Isen Herning OK 8016661 Fredag
D60 Siri Klausen Ballerup OK 601221 Fredag
D60 Birte Langkilde Ballerup OK 420163 Fredag
D60 Ann-Vibeke Mose Vestjysk Orienteringsklub 1031985 Fredag
D60 Kate Nielsen OK Snab 1411252 Fredag
D60 Lise Nielsen OK Melfar 8303059 Fredag
D60 Lone Nørgaard OK73 249383 Fredag
D60 Bente Pedersen OK Esbjerg 1407791 Fredag
D60 Leila Damkjær Pedersen Svendborg OK 7140760 Fredag
D60 Bodil Schulz Herning OK 407186 Fredag
D60 Minna Seir Helsingør SOK 505025 Fredag
D60 Kirsten Urhøj V92 331774 Fredag
D60 Hanne Vest Svendborg OK 343367 Fredag
Sprint D65 - 19 deltagere
D65 Sigbritt Andreasson IK Stern 30130 Fredag
D65 Annika Frantz Stigmännen Karlshamns OK 15228 Fredag
D65 Gunilla Homberg Herrestads AIF 260810 Fredag
D65 Eva Johansson Helsingborgs SOK 16196 Fredag
D65 Helene Larsson Uddevalla OK 26469 Fredag
D65 ina Lindeberg Skåneslättens OL 554422 Fredag
D65 Lotta Linsefors Lunds OK 8461030 Fredag
D65 Ulla Ragnarsson Markbygdens OK 1570422 Fredag
D65 Marianne Thorsson Ik trenne 7570307 Fredag
D65 Eva Tykesson Rävetofta OK 9070530 Fredag
D65 Anne Andersen AMOK 2108401 Fredag
D65 Liselotte Andersen Ballerup OK 682126 Fredag
D65 Lene Banke Svendborg OK 1411250 Fredag
D65 Annette Færing Svendborg OK 439315 Fredag
D65 Lisbet Hansen FSK Orientering 8637587 Fredag
D65 Inge Price Jensen Odense OK 421778 Fredag
D65 Jette Kreiberg OK Roskilde 8130457 Fredag
D65 Eva Konring Olesen FIF Hillerød 8631605 Fredag
D65 Tove Straarup Horsens OK 1540604 Fredag
Sprint D70 - 21 deltagere
D70 Eva Blomström IK Stern 8339566 Fredag
D70 Maj-Britt Byström Rävetofta OK 8111639 Fredag
D70 Karin Elfman IF Marin Väst 13984 Fredag
D70 Kristina Fransson Växjö AIS 7481225 Fredag
D70 Karin Persson ok Tyringe 8002338 Fredag
D70 Ingrid Salomonsson Skåneslättens OL 9490204 Fredag
D70 Åsa Ståhl HJÄRNARPS OL 7500209 Fredag
D70 Sonja Hammar Orienteringsklubben Kompassen 2052700 Fredag
D70 Lena Jönsson Laholms IF OK 16481 Fredag
D70 Britt-Marie Magnusson Laholms IF OK 2119370 Fredag
D70 Elisa Kjederqvist OK73 Gladsaxe 308157 Fredag
D70 majvie annegård sok viljan oskarshamn 858890 Fredag
D70 Ann Kristin Lindegårdh Tolered Utby OL 11029 Fredag
D70 Anna Blomgren Tullinge SK 8481112 Fredag
D70 Merete Ravnshøj Andersen Herlufsholm OK 1401182 Fredag
D70 Miriam Asvarisch Viking Atletik 354565 Fredag
D70 Lisbeth Damsgaard Søllerød OK 8656153 Fredag
D70 Lena Hansen Herlufsholm OK 1410588 Fredag
D70 Ulla Hooge OK ØST Birkerød 1403124 Fredag
D70 Birgit Haakan Jensen FIF Hillerød 444540 Fredag
D70 Elin Holm Jensen Horsens OK 1401726 Fredag
Sprint D75 - 17 deltagere
D75 Eva Bergstrand Värend GN 10316 Fredag
D75 Berit Byström Värend GN 7430315 Fredag
D75 Siw Ekelöf Värend GN 10313 Fredag
D75 Britt Forsell Pirozzi Skåneslättens OL 7451125 Fredag
D75 Sol-Britt Gustavsson Värend GN 13913 Fredag
D75 Ulla Lindhe IK Stern 8058746 Fredag
D75 Britt Rangert IK Ymer 9434343 Fredag
D75 Karin Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 16187 Fredag
D75 Gullevi Svensson Ronneby OK 1213148 Fredag
D75 Else Gudme OK73 351370 Fredag
D75 Ruth Hansen OK Skærmen Værløse 355594 Fredag
D75 Lisbeth Jensen Ballerup OK 302175 Fredag
D75 Inge Jørgensen OK Roskilde 8089676 Fredag
D75 Lise Kolte FSK Orientering 407733 Fredag
D75 Marianne Lykking OK73 40508 Fredag
D75 Bitten Nielsen Herning OK 437554 Fredag
D75 Randi Splittorff Svendborg OK 8033355 Fredag
Sprint D80 - 5 deltagere
D80 Ulla Nilsson SOK Viljan Oskarshamn 8250204 Fredag
D80 Inga-Lill Wikingsson Stigmännen/Karlshamns OK 344432 Fredag
D80 Inger Andersen Faaborg OK 421560 Fredag
D80 Inge Madsen OK73 2074617 Fredag
D80 Aase Thyssen Horsens OK 1013306 Fredag
Sprint H12 - 9 deltagere
H12 Ville Bergstrand Stigmännen 2147952 Fredag
H12 Axel Kryh Öberg Malmö OK 9830304 Fredag
H12 Isak Mattsson Stigmännen 1110412 Fredag
H12 Emil Sjöberg Stigmännen OK 7979703 Fredag
H12 Erik Wallin IK Trenne Ullared 1402376 Fredag
H12 Hjalmar Larsson Laholms IF OK 7031066 Fredag
H12 Alfred Winnberg FK Friskus Varberg 41549 Fredag
H12 Lasse Kalle Pedersen Holbæk OK 1249063 Fredag
H12 Linus Emil Damkjær Pedersen Odense OK 2065738 Fredag
Sprint H14 - 3 deltagere
H14 Fabian Tillander Ystads OK 7091202 Fredag
H14 Rune Cederberg Ballerup OK 202099 Fredag
H14 Emil Lindahl OK Melfar 8143215 Fredag
Sprint H16 - 10 deltagere
H16 Hugo Hässler Sundsvalls OK 2139898 Fredag
H16 Edvard Pelander OK Djerf 8436047 Fredag
H16 Jens Gammelvind Herning OK 433463 Fredag
H16 Niels Elton Jokumsen FIF Hillerød 8009163 Fredag
H16 William Ove Kousgaard Herning OK 249679 Fredag
H16 Viktor Koziara Køge OK 2112895 Fredag
H16 Magnus Lindahl OK Melfar 8628450 Fredag
H16 Mads Christian Maarup Allerød OK 8664250 Fredag
H16 Tore Emil Maarup Allerød OK 8089688 Fredag
H16 Johannes Marager Allerød OK 8626191 Fredag
Sprint H18 - 2 deltagere
H18 Jakob Håkansson Ystads OK 7008010 Fredag
H18 Goncalo Teixeira Fernandes AMOK 2126323 Fredag
Sprint H20 - 3 deltagere
H20 Nils Johnsson Ystads OK 12003 Fredag
H20 Svante Lorentzson Stigmännen Karlshamns OK 7560763 Fredag
H20 Valdemar Marager Allerød OK 8621059 Fredag
Sprint H21 - 21 deltagere
H21 Martin Hässler Sundsvalls OK 362372 Fredag
H21 Allan Hedberg Lunds OK 8110228 Fredag
H21 Loke Hedberg OK Pan-Kristianstad 8031205 Fredag
H21 Povel Hedberg Lunds OK 8010228 Fredag
H21 Jakob Lööf Västerviks OK 8123567 Fredag
H21 David Sundström Söderhamns OK 8625750 Fredag
H21 Tobias Johansson Laholms IF OK 8000183 Fredag
H21 Fredrik Magnusson Laholms IF OK 2119362 Fredag
H21 Roine Schölin Laholms IF OK 740526 Fredag
H21 Erik Liljenberg Eslövs FK 8019567 Fredag
H21 Gabriel Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 8110163 Fredag
H21 Mads Bak-Jensen Vestjysk Orienteringsklub 8143248 Fredag
H21 Viktor Gammeljord Lyngby OK 731112 Fredag
H21 Janus Helbo Lyngby OK 1450249 Fredag
H21 Rasmus Iversen Odense OK 9200655 Fredag
H21 Oscar David Broman Jensen Allerød OK 8221506 Fredag
H21 Peter Snedker Lauritzen Holbæk OK 778810 Fredag
H21 Martin Møller IFS 7133133 Fredag
H21 Peter Schelde Kolding OK 1233234 Fredag
H21 Jakob Graversgaard Thomsen Lyngby OK 0 Fredag
H21 Anders Thygesen Kolding OK 8130680 Fredag
Sprint H35 - 5 deltagere
H35 Troels Thøgersen Viking 8645162 Fredag
H35 Oscar West Halmstad OK 9943129 Fredag
H35 Roar Birkedahl Bang AMOK 1013320 Fredag
H35 Peter D. Frandsen Kolding OK 8071087 Fredag
H35 Anders Rune Damkjær Pedersen Odense OK 1416978 Fredag
Sprint H40 - 20 deltagere
H40 Henrik Bengtsson Falkenbergs OK 7886644 Fredag
H40 Fredrik Kryh Öberg Malmö OK 8202055 Fredag
H40 Göran Sundblom Lunds OK 508105 Fredag
H40 Laust Sørensen Göteborg-Majorna OK 1046021 Fredag
H40 Tobias Thorsson OK Löftan 809071 Fredag
H40 Karl Utterback Malmö OK 8201280 Fredag
H40 Kristian Eriksson IK trenne Ullared 8109044 Fredag
H40 Jonathan Gunnarsson Malmö OK 8202181 Fredag
H40 Stefan Lindberg Ystads OK 7800217 Fredag
H40 Dan Winnberg IK Trenne Ullared 1402386 Fredag
H40 Thomas Grandjean-Thomsen København Fredag
H40 Søren Andersen Herning OK 8272868 Fredag
H40 Anders Gammelvind Herning OK 1438694 Fredag
H40 Christian Gudme OK73 1411282 Fredag
H40 Brian Steen Jørgensen Holbæk OK 8670534 Fredag
H40 Jens Peder Jørgensen Herning OK 0 Fredag
H40 Klaus Koziara Køge OK 308161 Fredag
H40 Kenn Heldgaard Kristensen Herning OK 8170664 Fredag
H40 Bjarke Lundsgaard AMOK 8040710 Fredag
H40 Mikkel Frese Søderlund Farum OK 1012449 Fredag
Sprint H45 - 9 deltagere
H45 Magnus Emilsson FK Åsen 15906 Fredag
H45 Peter Niemelä Døvania 1409976 Fredag
H45 Anders Pelander OK Djerf 8229973 Fredag
H45 Stefan Sjöberg Stigmännen 7979101 Fredag
H45 Magnus Wallin IK Trenne Ullared 1402387 Fredag
H45 Esben Blicher OK Melfar 8657120 Fredag
H45 Kim Lindahl OK Melfar 8635857 Fredag
H45 Jesper Madsen OK Melfar 8190276 Fredag
H45 Mikkel Merkelsen AMOK 1052008 Fredag
Sprint H50 - 38 deltagere
H50 Dennis Hansen Orienteringsklubben Kompassen 2052719 Fredag
H50 Lennart Bengtsson Falkenbergs OK 7020918 Fredag
H50 Mikael Bergstedt Markbygdens OK 690409 Fredag
H50 Alf-Håkan Håkansson Stigmännen 1720924 Fredag
H50 Thomas Nilsson Eslövs FK 8171171 Fredag
H50 Tobias Palm Eslövs Fk 8240103 Fredag
H50 Hans A Skjevdal Røros il 7006996 Fredag
H50 Arne Thell Eslövs FK 8005470 Fredag
H50 Tomas Vensryd Eslövs FK 8101270 Fredag
H50 Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK 8283845 Fredag
H50 Stefan Adolfsson Eslövs FK 8005476 Fredag
H50 Lars Berglund Ringerike O-lag 7000072 Fredag
H50 Geir Inge Folkestad Anderstorps OK 8170868 Fredag
H50 Ronny Liljenberg Eslövs FK 8005475 Fredag
H50 Bengt Olsson Eslövs FK 630912 Fredag
H50 Leon Sander Brandenborg Holbæk OK 0 Fredag
H50 Claus Cederberg Ballerup OK 7680504 Fredag
H50 Peter Rysholt Christiansen Odense OK 443342 Fredag
H50 Carsten Djursaa Odense OK 8620885 Fredag
H50 Carsten Gemmer Hanghøj Ballerup OK 8490743 Fredag
H50 Tommy Iversen Odense OK 1410573 Fredag
H50 Jesper Jensen Farum OK 8009137 Fredag
H50 Morten Kisbæk AMOK 1032008 Fredag
H50 Lars Klogborg OK H.T.F. 8627837 Fredag
H50 Karsten Längerich Allerød OK 211101 Fredag
H50 Jesper Lægsgaard Lyngby OK 8646073 Fredag
H50 Anders Marager Allerød OK 8033382 Fredag
H50 Morten Neregaard V92 8665066 Fredag
H50 Morten Bang Nørgaard OK ØST Birkerød 8140772 Fredag
H50 Peter R. Pallesen OK Syd 1411263 Fredag
H50 Helge Lang Pedersen Farum OK 8033357 Fredag
H50 Ernst Poulsen AMOK 8103014 Fredag
H50 Christian L Rasmussen Karup OK 9070568 Fredag
H50 Kim B. Schmidt Herning OK 1402049 Fredag
H50 Pierre Husted Sigvardsen Holbæk OK 239235 Fredag
H50 Jesper Sørensen OK Skærmen Værløse 8009123 Fredag
H50 Michael Termansen OK Syd 1395514 Fredag
H50 Tommy Truelsen AMOK 362325 Fredag
Sprint H55 - 34 deltagere
H55 Tim Falck Weber Tisvilde Hegn OK 8143233 Fredag
H55 Håkan Fransson Ronneby OK 670130 Fredag
H55 Per-Åke Nilsson OK Pan-Kristianstad 8200965 Fredag
H55 Fredrik Smedberg OK Skogsfalken 8000042 Fredag
H55 Anders Johansson Göteborg-Majorna OK 11061 Fredag
H55 Anders Wadsten OK Landehof 961130 Fredag
H55 Jens Jørgen Hansen Jydske Dragonregiments Idrætsforening 8307008 Fredag
H55 Jesper Børsting Herlufsholm OK 8646097 Fredag
H55 Bo Christoffersen OK Sorø 2085954 Fredag
H55 Claus Clausen Holstebro OK 0 Fredag
H55 Jens Frandsen OK Sorø 7202756 Fredag
H55 Michael Graae Søllerød OK 8002532 Fredag
H55 Kristian Kærsgaard Hansen OK Sorø 8190346 Fredag
H55 Per Hansen FSK Orientering 895447 Fredag
H55 Lars Tykær Jensen OK Melfar 8303002 Fredag
H55 Niels Thulin Johansen Herlufsholm OK 417513 Fredag
H55 Peter Karberg Herlufsholm OK 8631622 Fredag
H55 Anders Knudsen Herlufsholm OK 8653089 Fredag
H55 Torben Kristensen Herlufsholm OK 2049220 Fredag
H55 Lennart Bo Kristiansen Viborg OK 8620891 Fredag
H55 Rune Larsen AMOK 7209258 Fredag
H55 Anton Lauritzen Holbæk OK 778808 Fredag
H55 Jens Knud Maarup Allerød OK 8016664 Fredag
H55 Henrik Mathiesen Herlufsholm OK 8640547 Fredag
H55 Claus Mikkelsen Herlufsholm OK 7000272 Fredag
H55 Carsten Mogensen Køge OK 2112883 Fredag
H55 Alfred Møller IFS 1220887 Fredag
H55 Per Eg Pedersen Kolding OK 8635845 Fredag
H55 Henrik Petersen Ballerup OK 239226 Fredag
H55 Kent Pihl OK Roskilde 1422371 Fredag
H55 Frank Rasmussen Ballerup OK 8079015 Fredag
H55 Flemming Sparre Sørensen AMOK 1040865 Fredag
H55 Christian Thorsen OK Roskilde 38123 Fredag
H55 Niels Torm Køge OK 8033374 Fredag
Sprint H60 - 46 deltagere
H60 Sören Andersson Fk Boken 8255044 Fredag
H60 Ulf Björkdahl Herrestads AIF 890098 Fredag
H60 Petter Gullikstad Røros IL 2077574 Fredag
H60 Pesho Hedberg Lunds OK 8240962 Fredag
H60 Stefan Hornebrant Trollhättans SOK 9620926 Fredag
H60 Gordon Johnson Viking Atletic 7500303 Fredag
H60 Jan Nygren Fk Boken 2119552 Fredag
H60 Ulf Nyström Trollhättans SOK 9005651 Fredag
H60 Krister Österblad FK Boken 2078006 Fredag
H60 Terje Schjølberg Røros il 8004733 Fredag
H60 Frode Sjøvold Røros IL 9040962 Fredag
H60 Anders Westerlund FK Boken 244675 Fredag
H60 Michael Andersson Göteborg-Majorna OK 9590118 Fredag
H60 Maths Carlsson Tolered-Utby Ol-klubb 8281261 Fredag
H60 Asgeir Edvardsen Göteborg-Majorna OK 580819 Fredag
H60 Mats Eriksson Göteborg-Majorna OK 30195 Fredag
H60 Hans Garmer Göteborg-Majorna OK 8111459 Fredag
H60 Andrew Lago Göteborg-Majorna OK 7991025 Fredag
H60 Ingvar Larsson Göteborg-Majorna OK 9580125 Fredag
H60 Hasse Melin Göteborg-Majorna OK 8002503 Fredag
H60 Thomas Sellgren Göteborg-Majorna OK 590609 Fredag
H60 Ulf Sundin Göteborg-Majorna OK 7714056 Fredag
H60 Per-Arne Wahlgren Sjövalla FK 620305 Fredag
H60 Niels Aabye Ballerup OK 8002523 Fredag
H60 Henrik Albahn Lyngby OK 888950 Fredag
H60 Jens Bentsen OK ØST Birkerød 8009124 Fredag
H60 Arne Bertelsen OK H.T.F. 8201024 Fredag
H60 Jens Peder Jensen OK H.T.F. 8118818 Fredag
H60 Lars Bech Jensen Ballerup OK 440295 Fredag
H60 Morten Jensen OK Roskilde 7100260 Fredag
H60 Peter H Juhl OK H.T.F. 8619431 Fredag
H60 Peter Krogh OK ØST Birkerød 1401719 Fredag
H60 Per Bundgaard Larsen Holbæk OK 422479 Fredag
H60 Kaj Munck Herlufsholm OK 9005164 Fredag
H60 Peter Skov Nielsen OK Snab 8230860 Fredag
H60 Søren Søgaard Nielsen Herning OK 351414 Fredag
H60 Jens Viktor Nørgaard FIF Hillerød 1406258 Fredag
H60 Jørgen Pedersen Ballerup OK 8160458 Fredag
H60 Per Rasmussen AMOK 682231 Fredag
H60 Torben Schorlemmer Ballerup OK 1190761 Fredag
H60 Steen Stausholm Farum OK 8628467 Fredag
H60 Peder Stephansen OK Esbjerg 8089698 Fredag
H60 Jan Thiesen Holbæk OK 8009306 Fredag
H60 Kurt Thuesen FSK Orientering 2049952 Fredag
H60 Erling Trankjær Holstebro OK 7123123 Fredag
H60 Claus Wigen FSK Orientering 355593 Fredag
Sprint H65 - 37 deltagere
H65 Ulf Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 2087136 Fredag
H65 Svante Bjurgren IKHP Huskvarna 1560511 Fredag
H65 Johan Carlsson Trollhättans SOK 8080655 Fredag
H65 Roland Dahlman Malmö Ok 8279264 Fredag
H65 Dan Johansson Helsingborgs SOK 8315508 Fredag
H65 Tommy Johnsson Ok nackhe 259975 Fredag
H65 Bert-Ove Larsson Uddevalla OK 26468 Fredag
H65 Claes Linsefors Lunds OK 8460823 Fredag
H65 Stellan Martinsson OK Tyringe 8262135 Fredag
H65 Per Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 550812 Fredag
H65 Stefan Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 8491128 Fredag
H65 Kurt Svensson IKHP Huskvarna 8112602 Fredag
H65 Björn Olof Valdemarsson OK Nackhe 25276 Fredag
H65 Jens Kaminsky Mölndal Outdoor IF 8231000 Fredag
H65 Christer Klint Göteborg-Majorna OK 448916 Fredag
H65 Magnus Rehn Sävedalens AIK 8258825 Fredag
H65 Anders Spånér Göteborg-Majorna OK 1570804 Fredag
H65 Richard Bengtsson Lunds OK 1070770 Fredag
H65 Bent Aakjær Odense OK 1410579 Fredag
H65 Bjarne Andersen Svendborg OK 8867879 Fredag
H65 Stig Andersen Herlufsholm OK 1401185 Fredag
H65 Stig Barrett Viborg OK 8009112 Fredag
H65 Mogens Bøgh Odense OK 9200938 Fredag
H65 Kim Gottlieb Herning OK 1898178 Fredag
H65 Per Storm Hansen Svendborg OK 9080455 Fredag
H65 Gregers Jørgensen Ballerup OK 8620940 Fredag
H65 Hans-Åge Mortensen Viking Atletik 7202754 Fredag
H65 Peter Nørgaard Ballerup OK 8050005 Fredag
H65 Børge Pedersen Odense OK 1402413 Fredag
H65 Gunnar Pedersen Viking Atletik 7070355 Fredag
H65 Nils Lind Petersen FSK Orientering 407797 Fredag
H65 Niels Rabølle Odense OK 1410584 Fredag
H65 Frede Scheye Herlufsholm OK 7508016 Fredag
H65 Torben Seir Helsingør SOK 500487 Fredag
H65 Jørgen Skaarup Ballerup OK 500108 Fredag
H65 Hans Jørgen Vad Horsens OK 1407794 Fredag
H65 Mogens Vennevold Vestjysk Orienteringsklub 1031987 Fredag
Sprint H70 - 31 deltagere
H70 Agne Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 987000 Fredag
H70 Lars Persson Orienteringsklubben Kompassen 8251804 Fredag
H70 Lars-Gunnar Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 10711 Fredag
H70 Sten Blomström IK Stern 8339565 Fredag
H70 Olle Bohman Hjärnarps OL 8070909 Fredag
H70 Svein S Jacobsen Tyrving IL 8008222 Fredag
H70 Lars Lindborg Tormestorps IF 500403 Fredag
H70 Owe Nilsson stigmännen Karlshamns OK 9102854 Fredag
H70 Tommy Olausson SOK Aneby 2048741 Fredag
H70 Gert Olsson Tockarps IK 347246 Fredag
H70 Åke Persson Hjärnarps OL 7480502 Fredag
H70 Kenth Sundgren Skåneslättens OL 8100081 Fredag
H70 Sven-Erik Molander Tolered-Utby Ol-klubb 1011018 Fredag
H70 Staffan Broberg IF Marin Väst 264508 Fredag
H70 Claes Lindegårdh Tolered Utby OL 11045 Fredag
H70 Mats Widesjö Stigmännen Karlshamns OK 15242 Fredag
H70 Lars Johansson Malmö OK 8092888 Fredag
H70 Rolf Andersen AMOK 1101952 Fredag
H70 Jørgen Bang OK Esbjerg 8191060 Fredag
H70 Janne Brunstedt OK Roskilde 8230548 Fredag
H70 Søren Christensen OK Skærmen Værløse 1406251 Fredag
H70 Tage Ebbensgaard Køge OK 344972 Fredag
H70 Hans Aage Hvalsøe Hansen Fyns PI 1402403 Fredag
H70 Helmuth Hansen Herlufsholm OK 202098 Fredag
H70 Torben Isen Herning OK 8016662 Fredag
H70 Kaj Kaspersen Herning OK 8009305 Fredag
H70 Ronnie McGrail Søllerød OK 8657150 Fredag
H70 Emil Olesen FIF Hillerød 8002528 Fredag
H70 Kurt Finn Petersen Faaborg OK 428893 Fredag
H70 Bjarne Skram FIF Hillerød 444539 Fredag
H70 Peer Straarup Horsens OK 1181051 Fredag
Sprint H75 - 27 deltagere
H75 Kjell Erlandsson OK Lindena 8001342 Fredag
H75 Gunnar Andersson IK Vista 353538 Fredag
H75 Thorwald Fransson Växjö AIS 16935 Fredag
H75 Bengt-Göran Frantz Stigmännen Karlshamns OK 244365 Fredag
H75 Kjell Jeppson IF Rigor, Kungsbacka 2075451 Fredag
H75 Håkan Nilsson Malmö OK 7471112 Fredag
H75 Roland Nilsson SOK Viljan Oskarshamn 8000667 Fredag
H75 Ronny Ragnarsson Markbygdens OK 2223499 Fredag
H75 Bengt Ståhl HJÄRNARPS OL 7471006 Fredag
H75 Ulf Jönsson Laholms IF OK 16460 Fredag
H75 Torbjörn Wikström OK Orinto 8470130 Fredag
H75 Henrik Kjederqvist OK73 Gladsaxe 308158 Fredag
H75 Karl-evert Annegård sok viljan oskarshamn 7471222 Fredag
H75 Jim Chalmers Lyngby OK 1411611 Fredag
H75 Per Christoffersen Ballerup OK 1060586 Fredag
H75 Erik Damgaard Faaborg OK 8089677 Fredag
H75 Karl Aage Hald FSK Orientering 407734 Fredag
H75 Mogens Jensen Holbæk OK 8667790 Fredag
H75 Troels Jensen Horsens OK 8280347 Fredag
H75 Gunner Jørgensen OK73 40402 Fredag
H75 Knud Lykking OK73 9200942 Fredag
H75 Frants Nielsen Herning OK 437553 Fredag
H75 Karsten Richardt Køge OK 8657111 Fredag
H75 Ove Splittorff Svendborg OK 8016643 Fredag
H75 Ole Svendsen OK Roskilde 501138 Fredag
H75 Knud Erik Thomsen Svendborg OK 8140144 Fredag
H75 Flemming Wedell Odense OK 1428698 Fredag
Sprint H80 - 20 deltagere
H80 Allan Hammar Orienteringsklubben Kompassen 16190 Fredag
H80 Göran Andersson Stigmännen/Karlshamns OK 8211800 Fredag
H80 John-Erik Bergstrand Värend GN 10315 Fredag
H80 Erling Ekelöf Värend GN 10312 Fredag
H80 Henrik Hvoslef IK Stern 8482519 Fredag
H80 Torgny Jonsson Växjö Ais 438795 Fredag
H80 Björn Linnersjö OK Orion 8261242 Fredag
H80 Bertil Lööf OK Pan-Kristianstad 29772 Fredag
H80 Kjell Månsson Ronneby OK 2050912 Fredag
H80 Bernt Petersson Alvesta SOK 1310100 Fredag
H80 Ingemar Svensson Lunds OK, Sverige 9127172 Fredag
H80 Roland Karlsson Ronneby OK 2126005 Fredag
H80 Håkan Brost Malmö ok 444060 Fredag
H80 Jørn Andreasen OK73 434070 Fredag
H80 Mogens Hansen OK Skærmen Værløse 504434 Fredag
H80 Herluf Jensen Svendborg OK 9441867 Fredag
H80 Hans Larsen Faaborg OK 421561 Fredag
H80 Palle Møller Nielsen Odense OK 302067 Fredag
H80 Aksel Skovlyst Faaborg OK 407727 Fredag
H80 Jack Skrydstrup Kolding OK 8220238 Fredag
Sprint H85 - 1 deltagere
H85 Ingemar Turesson Malmö OK 2213294 Fredag
Sprint OPEN1 - 5 deltagere
OPEN1 Jesper Skovsborg Mortensen Hvalsø OK 302021 Fredag
OPEN1 Preben Mortensen Hvalsø OK 8012354 Fredag
OPEN1 Anders Winther Rennuit-Mortensen Odense OK 1417050 Fredag
OPEN1 Johnny Rosenkjær Faaborg OK 354944 Fredag
OPEN1 Bengt Salomonsson Skåneslättens OL 1395148 Fredag
Sprint OPEN2 - 8 deltagere
OPEN2 Margareta Edberg Malmö Ok 2144588 Fredag
OPEN2 Börje Eriksson Ok Skogsfalken 362072 Fredag
OPEN2 Karin Widesjö Stigmännen Karlshamns OK 202434 Fredag
OPEN2 Ole Axelsen Svendborg OK 7577129 Fredag
OPEN2 Mogens Bruun OK Roskilde 2221997 Fredag
OPEN2 Ole Bøggild OK Roskilde 7194612 Fredag
OPEN2 Inge Christiansen AMOK 2061665 Fredag
OPEN2 Jan Lindemann OK Roskilde 444570 Fredag
Sprint OPEN3 - 21 deltagere
OPEN3 Christer Röllike OK Lindena 443398 Fredag
OPEN3 Diana Christensson Orienteringsklubben Kompassen 2087115 Fredag
OPEN3 Annette Gearey Allinge Fredag
OPEN3 Christina Hausgaard Døvania Fredag
OPEN3 Maria Johnsson Ok nackhe 36894 Fredag
OPEN3 Eva Karlsson OK Nackhe 36822 Fredag
OPEN3 Karin Nilsson Ik trenne 578285 Fredag
OPEN3 Kristina Nyström Trollhättans SOK 439384 Fredag
OPEN3 Calle Blomberg Göteborg-Majorna OK 226941 Fredag
OPEN3 Mikael Söderström Malmö OK 1969613 Fredag
OPEN3 Emma Winnberg IK Trenne Ullared 343198 Fredag
OPEN3 Hanne Bech OK73 2117590 Fredag
OPEN3 Kaya Skovborg Bjødstrup Holbæk OK 0 Fredag
OPEN3 Mette Bjødstrup Holbæk OK 0 Fredag
OPEN3 Anne Bloch Herlufsholm OK 422420 Fredag
OPEN3 Dorthe Brandenborg Holbæk OK 0 Fredag
OPEN3 Signe Hanghøj Ballerup OK 662512 Fredag
OPEN3 Choi Bonfis Johansen Herlufsholm OK 417519 Fredag
OPEN3 Stine Mackenhauer AMOK 1072008 Fredag
OPEN3 Heidi Olander Petersen AMOK 2061660 Fredag
OPEN3 Hanne Øxenhave Herlufsholm OK 2086070 Fredag
Sprint OPEN4 - 16 deltagere
OPEN4 Hjördis Erlandsson OK Lindena 8001335 Fredag
OPEN4 Anette Bohman Hjärnarps OL 15355 Fredag
OPEN4 Mona Carlson Ok Skogshjortarna 19507 Fredag
OPEN4 David Gustafsson IK Trenne Ullared 342960 Fredag
OPEN4 Vilhelm Mattsson Stigmännen 1140520 Fredag
OPEN4 Wilma Sjöberg Stigmännen OK 7979705 Fredag
OPEN4 Teodor Winnberg FK Friskus Varberg 13754 Fredag
OPEN4 Line Bisgaard Ballerup OK 8008513 Fredag
OPEN4 Hjalte Skovborg Bjødstrup Holbæk OK 0 Fredag
OPEN4 Julius Sander Brandenborg Holbæk OK 0 Fredag
OPEN4 Alice Brødsgaard Ballerup OK 441271 Fredag
OPEN4 Anne Bülow-Olsen Lyngby OK 2086042 Fredag
OPEN4 Tina Hartley AMOK 1892008 Fredag
OPEN4 Anni Lauritzen Holbæk OK 778809 Fredag
OPEN4 Elin Wallin IK Trenne Ullared 13768 Fredag
OPEN4 David Hässler Sundsvalls OK 1324598 Fredag

Sidst opdateret 24.10.2022 09:58

Höst-Open I alt 851 deltagere

Höst-Open D10 - 5 deltagere
D10 Lin Ingvarsson OK Vilse 87 10105 Lørdag og søndag
D10 Signe Larsson Laholms IF OK 7031070 Lørdag og søndag
D10 Julia Johansson OK Orion 2100170 Lørdag og søndag
D10 Felicia Myrén OK Orion 18543 Lørdag og søndag
D10 Annika Kalle Pedersen Holbæk OK 1249074 Lørdag og søndag
Höst-Open D12 - 6 deltagere
D12 Astrid Grahn Bredaryds SOK 2078203 Lørdag og søndag
D12 Lin Pelander OK Djerf 8100609 Lørdag og søndag
D12 Emma Lundsgaard AMOK 7552266 Lørdag og søndag
D12 Dagmar Marager Allerød OK 8033360 Lørdag og søndag
D12 Zelda Marie Damkjær Pedersen Odense OK 2065739 Lørdag og søndag
D12 Kaya Funder Skovlyst FIF Hillerød 8009120 Lørdag og søndag
Höst-Open D14 - 7 deltagere
D14 Tova Borggren Lunds OK 8071814 Lørdag og søndag
D14 Hanna Hässler Sundsvalls OK 1877262 Lørdag og søndag
D14 Vera Folkestad Anderstorps OK 8033431 Lørdag og søndag
D14 Karla Blicher OK Melfar 8250309 Lørdag og søndag
D14 Amalie Broman Allerød OK 8009109 Lørdag og søndag
D14 Freja Gudme OK73 429932 Lørdag og søndag
D14 Astrid Rosa Husted Sigvardsen Holbæk OK 202017 Lørdag og søndag
Höst-Open D16 - 11 deltagere
D16 Lina Ås Ystad Ok 8210506 Lørdag og søndag
D16 Frida Emilsson FK Åsen 2104137 Lørdag og søndag
D16 Selma Leopold OK Orion 8070108 Lørdag og søndag
D16 Sara Ljungqvist Lunds OK 9060715 Lørdag og søndag
D16 Olivia Tillander Ystads OK 7070522 Lørdag og søndag
D16 Alva Engström OK Orion 8070122 Lørdag og søndag
D16 Frida Kärner Grooss Allerød OK 8668785 Lørdag og søndag
D16 Laura-Johanne David Koue Søllerød OK 8515244 Lørdag og søndag
D16 Liv Lundsgaard AMOK 8070718 Lørdag og søndag
D16 Johanna K. Madsen OK Melfar 1402402 Lørdag og søndag
D16 Ingrid Due Nygaard Søllerød OK 8033384 Lørdag og søndag
Höst-Open D20 - 10 deltagere
D20 Linn Björneld Kalmar OK 8050710 Lørdag og søndag
D20 Hanna Larsson Ystads OK 8031226 Lørdag og søndag
D20 Ellen Pelander OK Djerf 8436046 Lørdag og søndag
D20 Vilma Engström OK Orion 8200408 Lørdag og søndag
D20 Hedda Rosengren Svensson OK Orion 8150528 Lørdag og søndag
D20 Filippa Söderberg OK Orion 8426461 Lørdag og søndag
D20 Lisa Swartz OK Orion 8040501 Lørdag og søndag
D20 Emma Zettervall Karlskrona SOK 1050824 Lørdag og søndag
D20 Anna Seerup Kirkeby Viking Atletik 7130505 Lørdag og søndag
D20 Cecilie Spendrup Petersen Ballerup OK 8143249 Lørdag og søndag
Höst-Open D21 - 17 deltagere
D21 Frida Andersson Falkenbergs OK 860521 Lørdag og søndag
D21 Louise Borg Halmstad OK 8081821 Lørdag og søndag
D21 Lena Eliasson-Lööf Västerviks OK 8220781 Lørdag og søndag
D21 Anna Envall IKHP 8270671 Lørdag og søndag
D21 Isa Envall IKHP Huskvarna 8143151 Lørdag og søndag
D21 Linnea Gustafsson OK Gynge 8229220 Lørdag og søndag
D21 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 8090041 Lørdag og søndag
D21 Anna Handmark Lööf OK Pan-Kristianstad 403088 Lørdag og søndag
D21 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 8160496 Lørdag og søndag
D21 Laura Bøgh Odense OK 9101046 Lørdag og søndag
D21 Tonje Pihl OK Roskilde 1422372 Lørdag og søndag
D21 Sofie Banke Poulsen Svendborg OK 1411242 Lørdag og søndag
D21 Henriette Nygaard Skjørbæk Herning OK 1407792 Lørdag og søndag
D21 Pernille Stephansen OK Esbjerg 1422380 Lørdag og søndag
D21 Line Frese Søderlund Farum OK 600014 Lørdag og søndag
D21 Iben Valery THOK 8033385 Lørdag og søndag
D21 Anna Zol OK73 250038 Lørdag og søndag
Höst-Open D21M - 13 deltagere
D21M Elisabet Aronsson FK Friskus-Varberg 341083 Lørdag og søndag
D21M Ina Westin Laholms IF OK 1951231 Lørdag og søndag
D21M Carolin Håkansson OK Orion 18525 Lørdag og søndag
D21M Matilda Watz OK Orion 910200 Lørdag og søndag
D21M Sara Bengtsson Malmö OK 2119540 Lørdag og søndag
D21M Malin Ljunggren Ik Trenne 7001494 Lørdag og søndag
D21M Christina Krogh-Jensen FSK Orientering 348360 Lørdag og søndag
D21M Rikke Xiao Lindbjerg Lyngby OK 0 Lørdag og søndag
D21M Anne Sofie Motzkus Kolding OK 1423310 Lørdag og søndag
D21M Randi Møller IFS 7100070 Lørdag og søndag
D21M Linnea Nørgaard Ballerup OK 2049953 Lørdag og søndag
D21M Anne Schulz Vestjysk Orienteringsklub 8012358 Lørdag og søndag
D21M Cecilie Buch Thomsen AMOK 1060588 Lørdag og søndag
Höst-Open D35 - 4 deltagere
D35 Lise Ravnshøj Andersen Herlufsholm OK 308007 Lørdag og søndag
D35 Karina Mejnborg PI-København 8033379 Lørdag og søndag
D35 Ea Busch Nielsen PI-København 239737 Lørdag og søndag
D35 Pia R. Skorstengaard Lyngby OK 2133977 Lørdag og søndag
Höst-Open D35M - 13 deltagere
D35M Ida Andersson IK Stern 2078180 Lørdag og søndag
D35M Ann-Kristin Haraldsson Stigmännen Karlshamns OK 2101721 Lørdag og søndag
D35M Anna Carlsson OK Orion 1000698 Lørdag og søndag
D35M Anna Myrén OK Orion 7840304 Lørdag og søndag
D35M Katarina Sundelin OK Orion 9650108 Lørdag og søndag
D35M Sofia Swartz OK Orion 2152273 Lørdag og søndag
D35M Ann-Katrin Almquist FK Göingarna 8446071 Lørdag
D35M Helle Heltoft Lyngby Lørdag og søndag
D35M Christina Braad Petersen Hylke Lørdag og søndag
D35M Line Bisgaard Ballerup OK 8008513 Lørdag og søndag
D35M Signe Hanghøj Ballerup OK 662512 Lørdag og søndag
D35M Tove Jessen Herning OK 1031983 Lørdag og søndag
D35M Stine Taudahl Søndergaard Herning OK 431036 Lørdag og søndag
Höst-Open D35K - 4 deltagere
D35K Hanna Kryh Öberg Malmö OK 8303049 Lørdag og søndag
D35K Wiviann Ottosson Malmö OK 9101722 Lørdag og søndag
D35K Anna Isgren Malmö OK 12643 Lørdag og søndag
D35K Charlotte Vibeke Olesen Karup OK 8627653 Lørdag og søndag
Höst-Open D40 - 15 deltagere
D40 Marie Borggren Lunds OK 1012073 Lørdag og søndag
D40 Ida Grahn Bredaryds SOK 2078271 Lørdag og søndag
D40 Elin Karlsson Ik stern 2078272 Lørdag og søndag
D40 Kristina Lorentzon Göteborg-Majorna OK 7800916 Lørdag og søndag
D40 Anna Martner Frölunda OL 11302 Lørdag og søndag
D40 Beata Tadla Born2Nature 7021123 Lørdag og søndag
D40 Jane Ejby Odense OK 1417066 Lørdag og søndag
D40 Rikke Brandt Jespersen Odense OK 1416999 Lørdag og søndag
D40 Susanne Kristensen Herning OK 437550 Lørdag og søndag
D40 Mette Marie Lungholt Odense OK 8061459 Lørdag og søndag
D40 Lone Fyhn Olesen Odense OK 1410583 Lørdag og søndag
D40 Helle Pitters Lyngby OK 1428713 Lørdag og søndag
D40 Astrid Riis Holbæk OK 8003750 Lørdag og søndag
D40 Pernille Sommer OK ØST Birkerød 8645165 Lørdag og søndag
D40 Elin Nørgård Kracht PI-København 8022612 Lørdag og søndag
Höst-Open D45 - 13 deltagere
D45 Monica Berglund Ringerike o-lag 7000154 Lørdag og søndag
D45 Maureen Olssonlo 451403 Lørdag og søndag
D45 Karin Rahm Björneld Kalmar OK 2107437 Lørdag og søndag
D45 Lena Westerlund OK Djerf 8016908 Lørdag og søndag
D45 Anna Söderström Malmö OK 1973401 Lørdag og søndag
D45 Kristine Bihrmann OK73 1452127 Lørdag og søndag
D45 Henriette Broman Allerød OK 8009291 Lørdag og søndag
D45 Katja Brunstedt OK ØST Birkerød 8290174 Lørdag og søndag
D45 Pernille Buch OK GORM 8002204 Lørdag og søndag
D45 Diana Cederberg Ballerup OK 750619 Lørdag og søndag
D45 Henriette Hansen Herlufsholm OK 1402031 Lørdag og søndag
D45 Anette Kalle Larsen Holbæk OK 1393191 Lørdag og søndag
D45 Dorthe Skovlyst FIF Hillerød 44517 Lørdag og søndag
Höst-Open D50 - 17 deltagere
D50 Ann-Sofie Brink Markaryds FK 8040968 Lørdag og søndag
D50 Jenny Håkansson OK Orion 8021031 Lørdag og søndag
D50 Berit Bengtsson OK Lindena 8090913 Lørdag og søndag
D50 Maria Folkestad Anderstorps OK 8291271 Lørdag og søndag
D50 Anna Ljungqvist Lunds OK 9990619 Lørdag og søndag
D50 Janni Fischer Ballerup OK 8070771 Lørdag og søndag
D50 Anne Bloch Frandsen OK Sorø 9180268 Lørdag og søndag
D50 Susanne Grøn THOK 1406273 Lørdag og søndag
D50 Lene Jacobsen Holstebro OK 0 Lørdag og søndag
D50 Jette Klogborg OK H.T.F. 8667875 Lørdag og søndag
D50 Majken Maarup Allerød OK 213967 Lørdag og søndag
D50 Marlene Marager Allerød OK 2086053 Lørdag og søndag
D50 Lene Nygaard Herning OK 0 Lørdag og søndag
D50 Ulla R. Pallesen OK Syd 1411264 Lørdag og søndag
D50 Helle Termansen OK Syd 1395516 Lørdag og søndag
D50 Maiken Andersen Ballerup OK 8009114 Søndag
D50 Birgit Børsting Herlufsholm OK 308125 Lørdag og søndag
Höst-Open D50M - 19 deltagere
D50M Helena Åhlin Helsingborgs SOK 9670715 Lørdag og søndag
D50M Christina Aronsson FK Friskus-Varberg 451446 Lørdag og søndag
D50M Catharina Carlsson Trollhättans SOK 452119 Lørdag og søndag
D50M Eva Emanuelsson Helsingborgs SOK 8210458 Lørdag og søndag
D50M Elise Haglund Johannesson Trollhättans SOK 30551 Lørdag og søndag
D50M Annika Hallén Trollhättan sok 217420 Lørdag og søndag
D50M Katja Leibe Bergstedt Markbygdens OK 260936 Lørdag og søndag
D50M Kerstin Svensson Trollhättans SOK 1587900 Lørdag og søndag
D50M Petra Zagiczek Malmö OK 2223966 Lørdag og søndag
D50M Gunilla Gustafsson OK Orion 8040665 Lørdag og søndag
D50M Annika Josefsson OK Orion 7712577 Lørdag og søndag
D50M Maria Strindhagen OK Orion 16867 Lørdag og søndag
D50M Lena Swartz OK Orion 8140839 Lørdag og søndag
D50M Anja Andersson OK Roskilde 1221171 Lørdag og søndag
D50M Mildred Hansen Herning OK 0 Lørdag og søndag
D50M Anni Lind PI-København 213947 Lørdag og søndag
D50M Mette Hvene Rasmussen Ballerup OK 1408245 Lørdag og søndag
D50M Minna Seir Helsingør SOK 505025 Lørdag og søndag
D50M Hanne Øxenhave Herlufsholm OK 2086070 Lørdag og søndag
Höst-Open D55 - 33 deltagere
D55 Ingela Andersson Lunds OK 8011163 Lørdag og søndag
D55 Elisabeth Håkansson Ystad OK 7008013 Lørdag og søndag
D55 Anne Lindell Kalmar OK 1660819 Lørdag og søndag
D55 Gun Rosendahl IF Marin Väst 13989 Lørdag og søndag
D55 Solveig Sikkeland Tyrving IL 8636839 Lørdag og søndag
D55 Christina Smedberg OK Skogsfalken 641022 Lørdag og søndag
D55 Kristina Spångberg Lunds OK 8468864 Lørdag og søndag
D55 Britt Marie Stensson Helsingborgs sok 9630308 Lørdag og søndag
D55 Ingrid Johansson Laholms IF OK 8014145 Lørdag og søndag
D55 Cecilia Bratt OK Orion 993541 Lørdag og søndag
D55 Irene Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 2052775 Lørdag og søndag
D55 Marie Hallberg IF Marin Väst 264506 Lørdag og søndag
D55 Kerstin Olsson Eslövs FK 306692 Lørdag og søndag
D55 Ingelise Baden OK H.T.F. 8303046 Lørdag og søndag
D55 Lene Bejer Damgaard Viborg OK 8621035 Lørdag og søndag
D55 Maria Douglas FIF Hillerød 8625632 Lørdag og søndag
D55 Hanne Fogh FSK Orientering 7011222 Lørdag og søndag
D55 Brita Gabrielsen AMOK 1942008 Lørdag og søndag
D55 Gitte Grauert Ballerup OK 1408226 Lørdag og søndag
D55 Lone Jørgensen Herlufsholm OK 417512 Lørdag og søndag
D55 Merete Kleist OK Sorø 2119728 Lørdag og søndag
D55 Anette Binder Larsen Holbæk OK 422480 Lørdag og søndag
D55 Iben Maag Søllerød OK 8719060 Lørdag og søndag
D55 Anne Maarup Allerød OK 8201951 Lørdag og søndag
D55 Lykke Berg Mathiesen Herlufsholm OK 8640521 Lørdag og søndag
D55 Kirsten Møller Søllerød OK 8033365 Lørdag og søndag
D55 Vibse Møller IFS 2049934 Lørdag og søndag
D55 Helle Nikkel Viborg OK 8009135 Lørdag og søndag
D55 Tine Meyhoff Petersen Herlufsholm OK 8631591 Lørdag og søndag
D55 Vibeke Sylvest Ballerup OK 355586 Lørdag og søndag
D55 Susanne Gjedsig Thomsen THOK 8640279 Lørdag og søndag
D55 Anne Willerup Holbæk OK 1410776 Lørdag og søndag
D55 Birgit Børsting Herlufsholm OK 308125 Lørdag og søndag
Höst-Open D60 - 38 deltagere
D60 Eva Folkesson Lööf OK Pan Kristianstad 29773 Lørdag og søndag
D60 Lena From IK Stern 8000715 Lørdag og søndag
D60 Tina Hagård Rävetofta OK 8111659 Lørdag og søndag
D60 Birgit Hansson Herrestads AIF 7196011 Lørdag og søndag
D60 Ann Öhlin Stigmännen Karlshamns OK 451996 Lørdag og søndag
D60 Christina Olsson Skåneslättens OL 580810 Lørdag og søndag
D60 Lena Olsson Skåneslättens OL 9600206 Lørdag og søndag
D60 Ing-Marie Samuelsson IK Trenne Ullared 1402379 Lørdag og søndag
D60 Sara Snogerup Linse Lunds OK 7620430 Lørdag og søndag
D60 Kerstin Tjernlund OK Vilse 87 9600831 Lørdag og søndag
D60 Anne Marie Röllike OK Lindena 7202811 Lørdag og søndag
D60 Lena Kolle'n IF Marin Väst 2058725 Lørdag og søndag
D60 Leila Ljunggren IK Trenne Ullared 7001499 Lørdag
D60 Lucia Aagaard Herning OK 8646093 Lørdag og søndag
D60 Birgitte Birck Allerød OK 8626197 Lørdag og søndag
D60 Annette Bonde Ballerup OK 8640550 Lørdag og søndag
D60 Karen Lise Bøgh Odense OK 9101047 Lørdag og søndag
D60 Dorte Ehlers Vestjysk Orienteringsklub 1031988 Lørdag og søndag
D60 Helle M. Frederiksen Ballerup OK 340152 Lørdag og søndag
D60 Charlotte Grauert Ballerup OK 8009115 Lørdag og søndag
D60 Birgitte Erskov Halland OK ØST Birkerød 1413373 Lørdag og søndag
D60 Jette Honoré OK H.T.F. 1428702 Lørdag og søndag
D60 Gitte Isen Herning OK 8016661 Lørdag og søndag
D60 Anne Fonnesbech Jensen PI-København 239744 Lørdag og søndag
D60 Siri Klausen Ballerup OK 601221 Lørdag og søndag
D60 Birte Langkilde Ballerup OK 420163 Lørdag og søndag
D60 Pia Hejlskov Mogensen Mariager Fjord OK 2049206 Lørdag og søndag
D60 Ann-Vibeke Mose Vestjysk Orienteringsklub 1031985 Lørdag og søndag
D60 Kate Nielsen OK Snab 1411252 Lørdag og søndag
D60 Lise Nielsen OK Melfar 8303059 Lørdag og søndag
D60 Bente Pedersen OK Esbjerg 1407791 Lørdag og søndag
D60 Britta Ank Pedersen Horsens OK 1407789 Lørdag og søndag
D60 Inge løvig Pedersen Skive AMOK 0 Lørdag og søndag
D60 Leila Damkjær Pedersen Svendborg OK 7140760 Lørdag og søndag
D60 Bodil Schulz Herning OK 407186 Lørdag og søndag
D60 Kirsten Urhøj V92 331774 Lørdag og søndag
D60 Hanne Vest Svendborg OK 343367 Lørdag og søndag
D60 Gitte Agervold V92 341080 Lørdag
Höst-Open D65 - 19 deltagere
D65 Sigbritt Andreasson IK Stern 30130 Lørdag og søndag
D65 Gunilla Holmberg Herrestads AIF 260810 Lørdag og søndag
D65 Helene Larsson Uddevalla OK 26469 Lørdag og søndag
D65 ina Lindeberg Skåneslättens OL 554422 Lørdag og søndag
D65 Lotta Linsefors Lunds OK 8461030 Lørdag og søndag
D65 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 1570402 Lørdag og søndag
D65 Eva Tykesson Rävetofta OK 9070530 Lørdag og søndag
D65 Ann-Britt Winnberg IK Trenne Ullared 439979 Lørdag og søndag
D65 Annika Frantz Stigmännen Karlshamns OK 15228 Lørdag og søndag
D65 Liselotte Andersen Ballerup OK 682126 Lørdag og søndag
D65 Lene Banke Svendborg OK 1411250 Lørdag og søndag
D65 Susanne Baun Horsens OK 8310928 Lørdag og søndag
D65 Annette Færing Svendborg OK 439315 Lørdag og søndag
D65 Lisbet Hansen FSK Orientering 8637587 Lørdag og søndag
D65 Inge Price Jensen Odense OK 421778 Lørdag og søndag
D65 Jette Kreiberg OK Roskilde 8130457 Lørdag og søndag
D65 Eva Konring Olesen FIF Hillerød 8631605 Lørdag og søndag
D65 Tove Straarup Horsens OK 1540604 Lørdag og søndag
D65 Marianne Thorsson Ik trenne 7570307 Lørdag og søndag
Höst-Open D70 - 26 deltagere
D70 Carin Bergman Lunds OK 11650 Lørdag og søndag
D70 Eva Blomström IK Stern 9501028 Lørdag og søndag
D70 Maj-Britt Byström Rävetofta OK 8111639 Lørdag og søndag
D70 Karin Elfman IF Marin Väst 13984 Lørdag og søndag
D70 Kristina Fransson Växjö AIS 7481225 Lørdag og søndag
D70 Elisa Kjederqvist OK73 Gladsaxe 308157 Lørdag og søndag
D70 Gudrun Nilsson Lunds OK 1025266 Lørdag og søndag
D70 Karin Persson OK Tyringe 8002338 Lørdag og søndag
D70 Ingrid Salomonsson Skåneslättens OL 9490204 Lørdag og søndag
D70 Åsa Ståhl HJÄRNARPS OL 7500209 Lørdag og søndag
D70 Lena Jönsson Laholms IF OK 16481 Lørdag og søndag
D70 Britt-Marie Magnusson Laholms IF OK 2119370 Lørdag og søndag
D70 Bodil Hermansson OK Orion 27852 Lørdag og søndag
D70 Sonja Hammar Orienteringsklubben Kompassen 2052700 Lørdag og søndag
D70 Ann Kristin Lindegårdh Tolered Utby OL 11029 Lørdag og søndag
D70 Ingela Nelsén Falkenbergs OK 17386 Lørdag og søndag
D70 majvie annegård sok viljan oskarshamn 858890 Lørdag og søndag
D70 Anna Blomgren Tullinge SK 8481112 Lørdag og søndag
D70 Merete Ravnshøj Andersen Herlufsholm OK 1401182 Lørdag og søndag
D70 Lisbeth Damsgaard Søllerød OK 8656153 Lørdag og søndag
D70 Lena Hansen Herlufsholm OK 1410588 Lørdag og søndag
D70 Ulla Hooge OK ØST Birkerød 1403124 Lørdag og søndag
D70 Anni Jensen Herning OK 351262 Lørdag og søndag
D70 Birgit Haakan Jensen FIF Hillerød 444540 Lørdag og søndag
D70 Elin Holm Jensen Horsens OK 1401726 Lørdag og søndag
D70 Kirsten Nymann Petersen OK ØST Birkerød 8009139 Lørdag og søndag
Höst-Open D75 - 21 deltagere
D75 Eva Bergstrand Värend GN 10316 Lørdag og søndag
D75 Berit Byström Värend GN 7430315 Lørdag og søndag
D75 Siv Ekelöf Värend GN 10313 Lørdag og søndag
D75 Britt Forsell Pirozzi Skåneslättens OL 7451125 Lørdag og søndag
D75 Ulla Lindhe IK Stern 7201252 Lørdag og søndag
D75 Britt Rangert IK Ymer 9434343 Lørdag og søndag
D75 Hjördis Erlandsson OK Lindena 8001335 Lørdag og søndag
D75 Maja-Lis Hannson OK Lindena 8001340 Lørdag og søndag
D75 Karin Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 16187 Lørdag og søndag
D75 Siv Nilsson Orienteringsklubben Kompassen 351521 Lørdag
D75 Sol-Britt Gustavsson Värend GN 13913 Lørdag og søndag
D75 Gullevi Svensson Ronneby OK 1213148 Lørdag og søndag
D75 Else Gudme OK73 351370 Lørdag og søndag
D75 Ruth Hansen OK Skærmen Værløse 355594 Lørdag og søndag
D75 Lisbeth Jensen Ballerup OK 302175 Lørdag og søndag
D75 Inge Jørgensen OK Roskilde 8089676 Lørdag og søndag
D75 Lise Kolte FSK Orientering 407733 Lørdag og søndag
D75 Marianne Lykking OK73 40508 Lørdag og søndag
D75 Bitten Nielsen Herning OK 437554 Lørdag og søndag
D75 Randi Splittorff Svendborg OK 8033355 Lørdag og søndag
D75 Kirsten Witt OK Skærmen Værløse 348359 Lørdag og søndag
Höst-Open D80 - 5 deltagere
D80 Ulla Nilsson SOK Viljan Oskarshamn 8250204 Lørdag og søndag
D80 Inga-Lill Wikingsson Stigmännen/Karlshamns OK 344432 Lørdag
D80 Inger Andersen Faaborg OK 421560 Lørdag og søndag
D80 Inge Madsen OK73 2074617 Lørdag og søndag
D80 Aase Thyssen Horsens OK 1013306 Lørdag og søndag
Höst-Open H10 - 5 deltagere
H10 David Hässler Sundsvalls OK 1324598 Lørdag og søndag
H10 Agust Lindqvist Växjö OK 306100 Lørdag og søndag
H10 Otto Porshult OK Orion 1130416 Lørdag og søndag
H10 Alfred Winnberg FK Friskus Varberg 41549 Lørdag og søndag
H10 Linus Emil Damkjær Pedersen Odense OK 2065738 Lørdag og søndag
Höst-Open H12 - 8 deltagere
H12 Erik Wallin IK Trenne Ullared 1402376 Lørdag og søndag
H12 Ville Bergstrand Stigmännen Karlshamns OK 2147952 Lørdag og søndag
H12 Isak Matsson Stigmännen Karlshamns OK 1110412 Lørdag og søndag
H12 Emil Sjöberg Stigmännen Karlshamns OK 7979703 Lørdag og søndag
H12 Hjalmar Larsson Laholms IF OK 7031066 Lørdag og søndag
H12 Emil Johansson OK Orion 1040466 Lørdag og søndag
H12 Lasse Kalle Pedersen Holbæk OK 1249063 Lørdag og søndag
H12 Theodore Snedker Østervemb Holbæk OK 8641006 Lørdag og søndag
Höst-Open H14 - 8 deltagere
H14 Erik Leopold OK Orion 7080122 Lørdag og søndag
H14 Theo Porshult OK Orion 1262779 Lørdag og søndag
H14 Oliwer Sjökvist OK Orion 755557 Lørdag og søndag
H14 Fabian Tillander Ystads OK 7091202 Lørdag og søndag
H14 Rune Cederberg Ballerup OK 202099 Lørdag og søndag
H14 Emil Lindahl OK Melfar 8143215 Lørdag og søndag
H14 Tore Emil Maarup Allerød OK 8089688 Lørdag og søndag
H14 Magne Funder Skovlyst FIF Hillerød 8664209 Lørdag og søndag
Höst-Open H16 - 13 deltagere
H16 Hugo Hässler Sundsvalls OK 2139898 Lørdag og søndag
H16 Harald Martner Frölunda OL 1071122 Lørdag og søndag
H16 Alfred Olsson Lunds Ok 2085383 Lørdag og søndag
H16 Edvard Pelander OK Djerf 8436047 Lørdag og søndag
H16 Filip Myrén OK Orion 8071219 Lørdag og søndag
H16 Jakob Omelchenko OK Orion 7060323 Lørdag og søndag
H16 Vincent Becker Søllerød OK 8627635 Lørdag og søndag
H16 Jens Gammelvind Herning OK 433463 Lørdag og søndag
H16 Niels Elton Jokumsen FIF Hillerød 8009163 Lørdag og søndag
H16 William Ove Kousgaard Herning OK 249679 Lørdag og søndag
H16 Magnus Lindahl OK Melfar 8628450 Lørdag og søndag
H16 Mads Christian Maarup Allerød OK 8664250 Lørdag og søndag
H16 Johannes Marager Allerød OK 8626191 Lørdag og søndag
Höst-Open H20 - 14 deltagere
H20 Alfred Ahltin Malmö OK 8000712 Lørdag og søndag
H20 Viktor Ahltin Malmö OK 8008008 Lørdag og søndag
H20 Jakob Håkansson Ystads OK 7008010 Lørdag og søndag
H20 Nils Johnsson Ystads OK 12003 Lørdag og søndag
H20 Tim Martner Frölunda OL 7051202 Lørdag og søndag
H20 Hannes Rosendahl IF Marin Väst 2058724 Lørdag og søndag
H20 Svante Lorentzson Stigmännen Karlshamns OK 7560763 Lørdag og søndag
H20 Axel Bratt OK Orion 8050420 Lørdag og søndag
H20 Oliver Håkansson OK Orion 8151022 Lørdag og søndag
H20 Melker Larsson OK Orion 8041209 Lørdag og søndag
H20 Nils Swartz OK Orion 8121561 Lørdag og søndag
H20 Love Persson FK Göingarna 8041337 Lørdag og søndag
H20 Sebastian Røysland Maltby Søllerød OK 8143227 Lørdag og søndag
H20 Valdemar Marager Allerød OK 8621059 Lørdag og søndag
Höst-Open H21 - 22 deltagere
H21 Allan Hedberg Lunds OK 8110228 Lørdag og søndag
H21 Loke Hedberg OK Pan-Kristianstad 8031205 Lørdag og søndag
H21 Povel Hedberg Lunds OK 8010228 Lørdag og søndag
H21 Erik Lindqvist Växjö OK 820502 Lørdag og søndag
H21 Jakob Lööf Västerviks OK 8123567 Lørdag og søndag
H21 David Sundström Söderhamns OK 8625750 Lørdag og søndag
H21 Jens Wängdahl IFK Göteborg 626746 Lørdag og søndag
H21 Tobias Johansson Laholms IF OK 8000183 Lørdag og søndag
H21 Roine Schölin Laholms IF OK 740526 Lørdag og søndag
H21 Måns Sandgren OK Orion 8199102 Lørdag og søndag
H21 Gabriel Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 8110163 Lørdag og søndag
H21 Nikolaj Bjørn THOK 8618944 Lørdag og søndag
H21 Emil Folino FIF Hillerød 8260786 Lørdag og søndag
H21 Viktor Gammeljord Lyngby OK 731112 Lørdag og søndag
H21 Janus Helbo Lyngby OK 1450249 Lørdag og søndag
H21 Rasmus Iversen Odense OK 9200655 Lørdag og søndag
H21 Oscar David Broman Jensen Allerød OK 8221506 Lørdag og søndag
H21 Jacob Seerup Kirkeby Søllerød OK 8228833 Lørdag og søndag
H21 Martin Møller IFS 7133133 Lørdag og søndag
H21 Andreas Schrøder AMOK 1112008 Lørdag og søndag
H21 Jakob Graversgaard Thomsen Lyngby OK 0 Lørdag og søndag
H21 Søren Vestergaard PI-København 8089690 Lørdag og søndag
Höst-Open H21M - 11 deltagere
H21M Daniel Lennartsson FK Friskus-Varberg 409716 Lørdag og søndag
H21M Simon Nilsson Malmö OK 2152232 Lørdag og søndag
H21M Ludvig Schoug Laholms IF OK 2122616 Lørdag og søndag
H21M Johan Engström OK Orion 923451 Lørdag og søndag
H21M Johan Myrén OK Orion 8110191 Lørdag og søndag
H21M Tom Olausson OK Orion 594280 Lørdag og søndag
H21M Harald Rooth OK Orion 18554 Lørdag og søndag
H21M Anders Sundelin OK Orion 9700716 Lørdag og søndag
H21M Erik Liljenberg Eslövs FK 8019567 Lørdag og søndag
H21M Mads Bak-Jensen Vestjysk Orienteringsklub 8143248 Lørdag og søndag
H21M Mikkel Frese Søderlund Farum OK 1012449 Lørdag og søndag
Höst-Open H35 - 8 deltagere
H35 Klas Johansson OK Kolmården 8060100 Lørdag og søndag
H35 Troels Thøgersen Viking 8645162 Lørdag og søndag
H35 Oscar West Halmstad OK 9943129 Lørdag og søndag
H35 Roar Birkedahl Bang AMOK 1013320 Lørdag og søndag
H35 Peter D. Frandsen Kolding OK 8071087 Lørdag og søndag
H35 Anders Marager Allerød OK 8033382 Lørdag og søndag
H35 Anders Rune Damkjær Pedersen Odense OK 1416978 Lørdag og søndag
H35 Anders Thygesen Kolding OK 8130680 Lørdag og søndag
Höst-Open H35M - 10 deltagere
H35M Erik Sternemalm IK Stern 2101583 Lørdag og søndag
H35M Tore Tjernlund OK Vilse 87 9090958 Lørdag og søndag
H35M Daniel Lorentzson Stigmännen Karlshamns OK 7509070 Lørdag og søndag
H35M Niklas Bratt OK Orion 8123666 Lørdag og søndag
H35M Anders Leopold OK Orion 9771005 Lørdag og søndag
H35M Jonas Porshult OK Orion 440950 Lørdag og søndag
H35M Jens Söderström OK Orion 2801114 Lørdag og søndag
H35M Thomas Grandjean-Thomsen København Lørdag og søndag
H35M Erik Brixen Herning OK 1031982 Lørdag og søndag
H35M Klaus Koziara Køge OK 308161 Lørdag og søndag
Höst-Open H40 - 18 deltagere
H40 Henrik Bengtsson Falkenbergs OK 7886644 Lørdag og søndag
H40 Martin Hässler Sundsvalls OK 362372 Lørdag og søndag
H40 Kalle Ingvarsson OK Vilse 87 12644 Lørdag og søndag
H40 Laust Sørensen Göteborg-Majorna OK 1046021 Lørdag og søndag
H40 Tobias Thorsson OK Löftan 809071 Lørdag og søndag
H40 Göran Sundblom Lunds OK /Sverige 508105 Lørdag
H40 Mikael Persson FK Göingarna 8101115 Lørdag
H40 Jonathan Gunnarsson Malmö OK 8202181 Lørdag og søndag
H40 Esben Heltoft Viking Atletik 8400666 Lørdag og søndag
H40 Dan Winnberg IK Trenne Ullared 1402386 Lørdag og søndag
H40 Kristian Eriksson Ik trenne Ullared 8109044 Lørdag og søndag
H40 Søren Andersen Herning OK 8272868 Lørdag og søndag
H40 Anders Gammelvind Herning OK 1438694 Lørdag og søndag
H40 Christian Gudme OK73 1411282 Lørdag og søndag
H40 Brian Steen Jørgensen Holbæk OK 8670534 Lørdag og søndag
H40 Jens Peder Jørgensen Herning OK 0 Lørdag og søndag
H40 Kenn Heldgaard Kristensen Herning OK 8170664 Lørdag og søndag
H40 Peter Schelde Kolding OK 1233234 Lørdag og søndag
Höst-Open H45 - 13 deltagere
H45 Magnus Emilsson FK Åsen 15906 Lørdag og søndag
H45 Jonas Martner Frölunda OL 511048 Lørdag og søndag
H45 Anders Pelander OK Djerf 8229973 Lørdag og søndag
H45 Magnus Wallin IK Trenne Ullared 1402387 Lørdag og søndag
H45 Fredrik Magnusson Laholms IF OK 2119362 Lørdag og søndag
H45 Patrik Sjökvist OK Orion 7509080 Lørdag og søndag
H45 Esben Blicher OK Melfar 8657120 Lørdag og søndag
H45 Rune Funder FIF Hillerød 8633618 Lørdag og søndag
H45 Kim Lindahl OK Melfar 8635857 Lørdag og søndag
H45 Jesper Madsen OK Melfar 8190276 Lørdag og søndag
H45 Mikkel Merkelsen AMOK 1052008 Lørdag og søndag
H45 Finn Skouenborg Holbæk OK 1416979 Lørdag og søndag
H45 Peter Wihan Fyns PI 8012040 Lørdag og søndag
Höst-Open H50 - 44 deltagere
H50 Peter Aronsson FK Friskus-Varberg 28368 Lørdag og søndag
H50 Lennart Bengtsson Falkenbergs OK 7020918 Lørdag og søndag
H50 Mikael Bergstedt Markbygdens OK 690409 Lørdag og søndag
H50 Matti Envall IKHP Huskvarna 8290368 Lørdag og søndag
H50 Thomas Nilsson Eslövs FK 8171171 Lørdag og søndag
H50 Tobias Palm EslövsFk 8240103 Lørdag og søndag
H50 Andreas Rangert IKHP Huskvarna 8013179 Lørdag og søndag
H50 Hans A Skjevdal Røros il 7006996 Lørdag og søndag
H50 Arne Thell Eslövs FK 8005470 Lørdag og søndag
H50 Tomas Vensryd Eslövs FK 8101270 Lørdag og søndag
H50 Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK 8283845 Lørdag og søndag
H50 Anders Håkansson OK Orion 8255025 Lørdag og søndag
H50 Jonas Svensson OK Orion 9050409 Lørdag og søndag
H50 Dennis Hansen Orienteringsklubben Kompassen 2052719 Lørdag og søndag
H50 Stefan Adolfsson Eslövs FK 8005476 Lørdag og søndag
H50 Lars Berglund Ringerike O-lag 7000072 Lørdag og søndag
H50 Geir Inge Folkestad Anderstorps OK 8170868 Lørdag og søndag
H50 Pär Fridsell OK Pan-Kristianstad 331380 Lørdag og søndag
H50 Ronny Liljenberg Eslövs FK 8005475 Lørdag og søndag
H50 Pär-Magnus Bjurek Tibro OK 29885 Lørdag og søndag
H50 Åke Larsson Stigmännen Karlshamns OK 302351 Lørdag og søndag
H50 Fabian Ljungqvist Lunds OK 9700604 Lørdag og søndag
H50 Bengt Olsson Eslövs FK 630912 Lørdag og søndag
H50 Claus Cederberg Ballerup OK 7680504 Lørdag og søndag
H50 Svend Christiansen PI-København 501136 Lørdag og søndag
H50 Carsten Djursaa Odense OK 8620885 Lørdag og søndag
H50 Carsten Gemmer Hanghøj Ballerup OK 8490743 Lørdag og søndag
H50 Tommy Iversen Odense OK 1410573 Lørdag og søndag
H50 Morten Kisbæk AMOK 1032008 Lørdag og søndag
H50 Lars Klogborg OK H.T.F. 8627837 Lørdag og søndag
H50 Jesper Lægsgaard Lyngby OK 8646073 Lørdag og søndag
H50 Morten Neregaard V92 8665066 Lørdag og søndag
H50 Peter R. Pallesen OK Syd 1411263 Lørdag og søndag
H50 Helge Lang Pedersen Farum OK 8033357 Lørdag og søndag
H50 Jørgen Pedersen Herning OK 0 Lørdag og søndag
H50 Ernst Poulsen AMOK 8103014 Lørdag og søndag
H50 Kim B. Schmidt Herning OK 1402049 Lørdag og søndag
H50 Pierre Husted Sigvardsen Holbæk OK 239235 Lørdag og søndag
H50 Michael Termansen OK Syd 1395514 Lørdag og søndag
H50 Tommy Truelsen AMOK 362325 Lørdag og søndag
H50 Jesper Jensen Farum OK 8009137 Søndag
H50 Morten Bang Nørgaard OK ØST Birkerød 8140772 Søndag
H50 Christian L Rasmussen Karup OK 9070568 Lørdag og søndag
H50 Niels Thulin Johansen Herlufsholm OK 417513 Lørdag og søndag
Höst-Open H50M - 25 deltagere
H50M Jonas Åhlin Helsingborgs SOK 9030463 Lørdag og søndag
H50M Peter Wilhelmsson Karlskrona SOK 12578 Lørdag og søndag
H50M Alf-Håkan Håkansson Stigmännen Karlshamns OK 1720924 Lørdag og søndag
H50M Bosse Jönsson Stigmännen Karlshamns OK 1030123 Lørdag og søndag
H50M Karl-Axel Engström OK Orion 8195101 Lørdag og søndag
H50M Per-Ivan Engström OK Orion 2100390 Lørdag og søndag
H50M Magnus Håkansson OK Orion 1670908 Lørdag og søndag
H50M Eskil Johansson OK Orion 262491 Lørdag og søndag
H50M Ove Lernå OK Orion 8100524 Lørdag og søndag
H50M Peter Olausson OK Orion 345339 Lørdag og søndag
H50M Pi Persson OK Orion 9620129 Lørdag og søndag
H50M Lennart Sohlin OK Orion 8011706 Lørdag og søndag
H50M Johan Swartz OK Orion 8262490 Lørdag og søndag
H50M Krister Wahlström OK Orion 18561 Lørdag og søndag
H50M Mikael Söderström Malmö OK 1969613 Lørdag og søndag
H50M Leon Sander Brandenborg Holbæk OK 0 Lørdag og søndag
H50M Peter Rysholt Christiansen Odense OK 443342 Lørdag og søndag
H50M Claus Clausen Holstebro OK 0 Lørdag og søndag
H50M Bjørn Hansen Herning OK 0 Lørdag og søndag
H50M Anton Lauritzen Holbæk OK 778808 Lørdag og søndag
H50M Henrik Snedker Pedersen Holbæk OK 8621025 Lørdag og søndag
H50M Frank Rasmussen Ballerup OK 8079015 Lørdag og søndag
H50M Flemming Wedell Odense OK 1428698 Lørdag og søndag
H50M Nils Lind Petersen FSK Orientering 407797 Søndag
H50M Jesper Kracht PI-København 8016811 Lørdag og søndag
Höst-Open H55 - 40 deltagere
H55 Staffan Ahltin Malmö OK 8020464 Lørdag og søndag
H55 Ingvar Åkesson IFK Göteborg 7670531 Lørdag og søndag
H55 Håkan Fransson Ronneby Ok 670130 Lørdag og søndag
H55 Jörgen Hallén Trollhättan sok 217415 Lørdag og søndag
H55 Hans Kööhler Trollhättans SOK 9630618 Lørdag og søndag
H55 Per-Åke Nilsson OK Pan-Kristianstad 8200965 Lørdag og søndag
H55 Fredrik Smedberg OK Skogsfalken 8000042 Lørdag og søndag
H55 Anders Johansson Göteborg-Majorna OK 11061 Lørdag og søndag
H55 Anders Wadsten OK Landehof 961130 Lørdag og søndag
H55 Jens Jørgen Hansen Jydske Dragonregiments Idrætsforening 8307008 Lørdag og søndag
H55 Lars-Ola Larsson OK Orion 8278801 Lørdag og søndag
H55 Anders Pettersson OK Orion 650221 Lørdag og søndag
H55 Tim Falck Weber Tisvilde Hegn OK 8143233 Lørdag
H55 Peter Puke Ystads OK 2101712 Lørdag og søndag
H55 René Bitsch Vestjysk Orienteringsklub 1031981 Lørdag og søndag
H55 Jesper Børsting Herlufsholm OK 7201388 Lørdag og søndag
H55 Jens Frandsen OK Sorø 7202756 Lørdag og søndag
H55 Dan Frederiksen PI-København 2049224 Lørdag og søndag
H55 Michael Graae Søllerød OK 8002532 Lørdag og søndag
H55 Brian Grøngård Vestjysk Orienteringsklub 1031989 Lørdag og søndag
H55 Kristian Kærsgaard Hansen OK Sorø 8190346 Lørdag og søndag
H55 Per Hansen FSK Orientering 895447 Lørdag og søndag
H55 Lars Tykær Jensen OK Melfar 8303002 Lørdag og søndag
H55 Peter Karberg Herlufsholm OK 8631622 Lørdag og søndag
H55 Anders Knudsen Herlufsholm OK 8653089 Lørdag og søndag
H55 Torben Kristensen Herlufsholm OK 2049220 Lørdag og søndag
H55 Lennart Bo Kristiansen Viborg OK 8620891 Lørdag og søndag
H55 Rune Larsen AMOK 7209258 Lørdag og søndag
H55 Jens Knud Maarup Allerød OK 8016664 Lørdag og søndag
H55 Henrik Mathiesen Herlufsholm OK 8640547 Lørdag og søndag
H55 Carsten Mogensen Køge OK 2112883 Lørdag og søndag
H55 Alfred Møller IFS 1220887 Lørdag og søndag
H55 Per Eg Pedersen Kolding OK 8635845 Lørdag og søndag
H55 Henrik Petersen Ballerup OK 239226 Lørdag og søndag
H55 Kent Pihl OK Roskilde 1422371 Lørdag og søndag
H55 Leif Sudergaard Kildeholm OK 1401708 Lørdag og søndag
H55 Christian Thorsen OK Roskilde 38123 Lørdag og søndag
H55 Niels Torm Køge OK 8033374 Lørdag og søndag
H55 Rolf Valery THOK 8033390 Lørdag og søndag
H55 Niels Thulin Johansen Herlufsholm OK 417513 Lørdag og søndag
Höst-Open H60 - 57 deltagere
H60 Sören Andersson FK Boken 8255044 Lørdag og søndag
H60 Ulf Björkdahl Herrestads AIF 890098 Lørdag og søndag
H60 Johan Carlsson Trollhättans SOK 8080655 Lørdag og søndag
H60 Petter Gullikstad Røros IL 2077574 Lørdag og søndag
H60 Pesho Hedberg Lunds OK 8240962 Lørdag og søndag
H60 Stefan Hornebrant Trollhättans SOK 9620926 Lørdag og søndag
H60 Gordon Johnson Viking Atletic 7500303 Lørdag og søndag
H60 Mats Lindqvist Sävedalens AIK 580101 Lørdag og søndag
H60 Göran Månsson Stigmännen Karlshamns OK 8180361 Lørdag og søndag
H60 Göran Mattsson Skåneslättens OL 18991 Lørdag og søndag
H60 Jan Nygren Fk Boken 2119552 Lørdag og søndag
H60 Ulf Nyström Trollhättans SOK 9005651 Lørdag og søndag
H60 Krister Österblad FK Boken 2078006 Lørdag og søndag
H60 Jonas Rutberg IK Stern 9580104 Lørdag og søndag
H60 Terje Schjølberg Røros il 8004733 Lørdag og søndag
H60 Frode Sjøvold Røros IL 9040962 Lørdag og søndag
H60 Lennart Stensson Helsingborgs sok 9600722 Lørdag og søndag
H60 Anders Westerlund FK Boken 244675 Lørdag og søndag
H60 Michael Andersson Göteborg-Majorna OK 9590118 Lørdag og søndag
H60 Sven Börjeson Göteborg-Majorna OK 600801 Lørdag og søndag
H60 Maths Carlsson Tolered-Utby Ol-klubb 8281261 Lørdag og søndag
H60 Asgeir Edvardsen Göteborg-Majorna OK 580819 Lørdag og søndag
H60 Mats Eriksson Göteborg-Majorna OK 30195 Lørdag og søndag
H60 Hans Garmer Göteborg-Majorna OK 8111459 Lørdag og søndag
H60 Ingvar Larsson Göteborg-Majorna OK 9580125 Lørdag og søndag
H60 Hasse Melin Göteborg-Majorna OK 8002503 Lørdag og søndag
H60 Thomas Sellgren Göteborg-Majorna OK 590609 Lørdag og søndag
H60 Ulf Sundin Göteborg-Majorna OK 7714056 Lørdag og søndag
H60 Per-Arne Wahlgren Sjövalla FK 620305 Lørdag og søndag
H60 Andrew Lago Göteborg-Majorna OK 7991025 Lørdag
H60 Niels Aabye Ballerup OK 8002523 Lørdag og søndag
H60 Henrik Albahn Lyngby OK 888950 Lørdag og søndag
H60 Jens Bentsen OK ØST Birkerød 8009124 Lørdag og søndag
H60 Arne Bertelsen OK H.T.F. 8201024 Lørdag og søndag
H60 Gunnar Hansen Kolding OK 7202753 Lørdag og søndag
H60 Jens Peder Jensen OK H.T.F. 8118818 Lørdag og søndag
H60 Lars Bech Jensen Ballerup OK 440295 Lørdag og søndag
H60 Morten Jensen OK Roskilde 7100260 Lørdag og søndag
H60 Peter H Juhl OK H.T.F. 8619431 Lørdag og søndag
H60 Bo Konring Søllerød OK 8009111 Lørdag og søndag
H60 Peter Krogh OK ØST Birkerød 1401719 Lørdag og søndag
H60 Per Bundgaard Larsen Holbæk OK 422479 Lørdag og søndag
H60 Jørn Lind PI-København 1450233 Lørdag og søndag
H60 Kaj Munck Herlufsholm OK 9005164 Lørdag og søndag
H60 Søren Søgaard Nielsen Herning OK 351414 Lørdag og søndag
H60 Jens Viktor Nørgaard FIF Hillerød 1406258 Lørdag og søndag
H60 Jørgen Pedersen Ballerup OK 8160458 Lørdag og søndag
H60 Per Rasmussen AMOK 682231 Lørdag og søndag
H60 Torben Schorlemmer Ballerup OK 1190761 Lørdag og søndag
H60 Steen Stausholm Farum OK 8628467 Lørdag og søndag
H60 Peder Stephansen OK Esbjerg 8089698 Lørdag og søndag
H60 Jan Thiesen Holbæk OK 8009306 Lørdag og søndag
H60 Kurt Thuesen FSK Orientering 2049952 Lørdag og søndag
H60 Erling Trankjær Holstebro OK 7123123 Lørdag og søndag
H60 Flemming Vejen Ballerup OK 420167 Lørdag og søndag
H60 Claus Wigen FSK Orientering 355593 Lørdag og søndag
H60 Lars Almer PI-København 1450232 Søndag
Höst-Open H65 - 37 deltagere
H65 Svante Bjurgren IKHP Huskvarna 1560511 Lørdag og søndag
H65 Roland Dahlman Malmö Ok 8279264 Lørdag og søndag
H65 Sven-Åke Emanuelsson Helsingborgs SOK 8220257 Lørdag og søndag
H65 Mats Ingvarsson OK Vilse 87 1530711 Lørdag og søndag
H65 Dan Johansson Helsingborgs SOK 8315508 Lørdag og søndag
H65 Tommy Johnsson Ok nackhe 259975 Lørdag og søndag
H65 Bert-Ove Larsson Uddevalla OK 26468 Lørdag og søndag
H65 Claes Linsefors Lunds OK 8460823 Lørdag og søndag
H65 Stellan Martinsson OK Tyringe 8262135 Lørdag og søndag
H65 Per Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 550812 Lørdag og søndag
H65 Kurt Svensson IKHP Huskvarna 8112602 Lørdag og søndag
H65 Kyrre Thalberg Lunds OK 7570913 Lørdag og søndag
H65 Björn Olof Valdemarsson OK Nackhe 25276 Lørdag og søndag
H65 Jens Kaminsky Mölndal Outdoor IF 8231000 Lørdag og søndag
H65 Christer Klint Göteborg-Majorna OK 448916 Lørdag og søndag
H65 Magnus Rehn Sävedalens AIK 8258825 Lørdag og søndag
H65 Anders Spånér Göteborg-Majorna OK 1570804 Lørdag og søndag
H65 Ulf Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 2087136 Lørdag og søndag
H65 Bent Aakjær Odense OK 1410579 Lørdag og søndag
H65 Stig Barrett Viborg OK 8009112 Lørdag og søndag
H65 Mogens Bøgh Odense OK 9200938 Lørdag og søndag
H65 Kim Gottlieb Herning OK 1898178 Lørdag og søndag
H65 Per Storm Hansen Svendborg OK 9080455 Lørdag og søndag
H65 Gerhard Jensen Odense OK 1416981 Lørdag og søndag
H65 Gregers Jørgensen Ballerup OK 8620940 Lørdag og søndag
H65 Dan Nielsen Allerød OK 682240 Lørdag og søndag
H65 Peter Nørgaard Ballerup OK 8050005 Lørdag og søndag
H65 Børge Pedersen Odense OK 1402413 Lørdag og søndag
H65 Niels Rabølle Odense OK 1410584 Lørdag og søndag
H65 Torben Rasmussen Odense OK 2083208 Lørdag og søndag
H65 Frede Scheye Herlufsholm OK 7508016 Lørdag og søndag
H65 Torben Seir Helsingør SOK 500487 Lørdag og søndag
H65 Jørgen Skaarup Ballerup OK 500108 Lørdag og søndag
H65 Peter Sørensen PI-København 8635884 Lørdag og søndag
H65 Hans Jørgen Vad Horsens OK 1407794 Lørdag og søndag
H65 Mogens Vennevold Vestjysk Orienteringsklub 1031987 Lørdag og søndag
H65 Steen Vestergaard Odense OK 681770 Lørdag og søndag
Höst-Open H70 - 42 deltagere
H70 Sten Blomström IK Stern 9511113 Lørdag og søndag
H70 Olle Bohman Hjärnarps OL 8070909 Lørdag og søndag
H70 Svein S Jacobsen Tyrving IL 8008222 Lørdag og søndag
H70 Anders Johansson Växjö OK 1490326 Lørdag og søndag
H70 Lars Lindborg Tormestorps IF 500403 Lørdag og søndag
H70 owe nilsson Stigmännen Karlshamns OK 9102854 Lørdag og søndag
H70 Gert Olsson Skåneslättens OL 8480309 Lørdag og søndag
H70 Gert Olsson Tockarps IK 347246 Lørdag og søndag
H70 Åke Persson Hjärnarps OL 7480502 Lørdag og søndag
H70 Kenth Sundgren Skåneslättens OL 8100081 Lørdag og søndag
H70 Håkan Winnberg IK Trenne Ullared 1402373 Lørdag og søndag
H70 Tommy Olausson SOK Aneby 2048741 Lørdag
H70 Lars-Gunnar Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 10711 Søndag
H70 Mats Widesjö Stigmännen Karlshamns OK 15242 Lørdag og søndag
H70 Mats Kågesson Göteborg-Majorna OK 14553 Lørdag og søndag
H70 Sven-Erik Molander Tolered-Utby Ol-klubb 1011018 Lørdag og søndag
H70 Bengt Strindhagen OK Orion 8304032 Lørdag og søndag
H70 Agne Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 987000 Lørdag og søndag
H70 Lars Persson Orienteringsklubben Kompassen 8251804 Lørdag og søndag
H70 Staffan Broberg IF Marin Väst 264508 Lørdag og søndag
H70 Claes Lindegårdh Tolered Utby OL 11045 Lørdag og søndag
H70 Lars Johansson Malmö OK 8092888 Lørdag og søndag
H70 Jørgen Bang OK Esbjerg 8191060 Lørdag og søndag
H70 Janne Brunstedt OK Roskilde 8230548 Lørdag og søndag
H70 Søren Christensen OK Skærmen Værløse 1406251 Lørdag og søndag
H70 Tage Ebbensgaard Køge OK 344972 Lørdag og søndag
H70 Kim Folander FSK Orientering 7207947 Lørdag og søndag
H70 Hans Aage Hvalsøe Hansen Fyns PI 1402403 Lørdag og søndag
H70 Helmuth Hansen Herlufsholm OK 202098 Lørdag og søndag
H70 Torben Isen Herning OK 8016662 Lørdag og søndag
H70 Jens Jørgen Jensen Herning OK 351237 Lørdag og søndag
H70 Per Lennart Johansson FSK Orientering 249333 Lørdag og søndag
H70 Ebbe Kajberg OK Sorø 8515243 Lørdag og søndag
H70 Kaj Kaspersen Herning OK 8009305 Lørdag og søndag
H70 Poul R. Koziara Køge OK 216779 Lørdag og søndag
H70 Ronnie McGrail Søllerød OK 8657150 Lørdag og søndag
H70 Frode Mogensen Mariager Fjord OK 429737 Lørdag og søndag
H70 Jørgen Münster-Swendsen SOK 8008528 Lørdag og søndag
H70 Emil Olesen FIF Hillerød 8002528 Lørdag og søndag
H70 Kurt Finn Petersen Faaborg OK 428893 Lørdag og søndag
H70 Bjarne Skram FIF Hillerød 444539 Lørdag og søndag
H70 Peer Straarup Horsens OK 1181051 Lørdag og søndag
Höst-Open H75 - 33 deltagere
H75 Bengt Bergman LundsOK 8440705 Lørdag og søndag
H75 Thorwald Fransson Växjö AIS Lørdag og søndag
H75 Kjell Jeppson IF Rigor, Kungsbacka 2075451 Lørdag og søndag
H75 Henrik Kjederqvist OK73 Gladsaxe 308158 Lørdag og søndag
H75 Håkan Nilsson MALMÖ OK 7471112 Lørdag og søndag
H75 Roland Nilsson SOK Viljan Oskarshamn 8000667 Lørdag og søndag
H75 Ronny Ragnarsson Markbygdens Ok 2223499 Lørdag og søndag
H75 Bengt Ståhl HJÄRNARPS OL 7471006 Lørdag og søndag
H75 Bengt-Göran Frantz Stigmännen Karlshamns OK 244365 Lørdag og søndag
H75 Ulf Jönsson Laholms IF OK 16460 Lørdag og søndag
H75 Torbjörn Wikström OK Orinto 8470130 Lørdag og søndag
H75 Kjell Erlandsson OK Lindena 8001342 Lørdag og søndag
H75 Kjell Lindau Orienteringsklubben Kompassen 33722 Lørdag og søndag
H75 Gunnar Andersson Ik Vista 353538 Lørdag og søndag
H75 Karl-evert Annegård sok viljan oskarshamn 7471222 Lørdag og søndag
H75 Gösta Malmer IF Marin Väst 436137 Lørdag
H75 Tage Baun Horsens OK 8310946 Lørdag og søndag
H75 Jim Chalmers Lyngby OK 1411611 Lørdag og søndag
H75 Per Christoffersen Ballerup OK 1060586 Lørdag og søndag
H75 Erik Damgaard Faaborg OK 8089677 Lørdag og søndag
H75 Karl Aage Hald FSK Orientering 407734 Lørdag og søndag
H75 Mogens Jensen Holbæk OK 8667790 Lørdag og søndag
H75 Svend Erik Jensen OK Skærmen Værløse 308133 Lørdag og søndag
H75 Troels Jensen Horsens OK 8280347 Lørdag og søndag
H75 Gunner Jørgensen OK73 40402 Lørdag og søndag
H75 Mogens Jørgensen Søllerød OK 8631620 Lørdag og søndag
H75 Knud Lykking OK73 9200942 Lørdag og søndag
H75 Frants Nielsen Herning OK 437553 Lørdag og søndag
H75 Ole Rasmussen Køge OK 2128809 Lørdag og søndag
H75 Karsten Richardt Køge OK 8657111 Lørdag og søndag
H75 Ove Splittorff Svendborg OK 8016643 Lørdag og søndag
H75 Ole Svendsen OK Roskilde 501138 Lørdag og søndag
H75 Knud Erik Thomsen Svendborg OK 8140144 Lørdag og søndag
Höst-Open H80 - 20 deltagere
H80 Erling Ekelöf Värend GN 10312 Lørdag og søndag
H80 Henrik Hvoslef IK Stern 7201243 Lørdag og søndag
H80 Torgny Jonsson VäxjöAis 438795 Lørdag og søndag
H80 Björn Linnersjö OK Orion 8261242 Lørdag og søndag
H80 Bertil Lööf OK Pan-Kristianstad 29772 Lørdag og søndag
H80 Kjell Månsson Ronneby OK 2050912 Lørdag og søndag
H80 Bernt Petersson Alvesta SOK 1310100 Lørdag og søndag
H80 Ingemar Svensson Lunds OK, Sverige 9127172 Lørdag og søndag
H80 Göran Andersson Stigmännen/Karlshamns OK 8211800 Lørdag
H80 Roland Karlsson Ronneby OK 2126005 Lørdag og søndag
H80 Håkan Brost Malmö ok 444060 Lørdag og søndag
H80 Jørn Andreasen OK73 434070 Lørdag og søndag
H80 Mogens Hansen OK Skærmen Værløse 504434 Lørdag og søndag
H80 Herluf Jensen Svendborg OK 9441867 Lørdag og søndag
H80 Hans Larsen Faaborg OK 421561 Lørdag og søndag
H80 Holger Mikkelsen Odense OK 2075097 Lørdag og søndag
H80 Palle Møller Nielsen Odense OK 302067 Lørdag og søndag
H80 Aksel Skovlyst Faaborg OK 407727 Lørdag og søndag
H80 Jack Skrydstrup Kolding OK 8220238 Lørdag og søndag
H80 Jørgen Thyssen Horsens OK 2089964 Lørdag og søndag
Höst-Open H85 - 2 deltagere
H85 Bent Mortensen OK73 8009110 Lørdag og søndag
H85 Ingemar Turesson Malmö OK 2213294 Lørdag og søndag
Höst-Open OPEN1 - 15 deltagere
OPEN1 Fredrik Kryh Öberg Malmö OK 8202055 Lørdag og søndag
OPEN1 Peter Niemelä Døvania 1409976 Lørdag og søndag
OPEN1 Karl Utterback Malmö OK 8201280 Lørdag og søndag
OPEN1 Gunnar Wessberg Härlövs If 1051123 Lørdag og søndag
OPEN1 Fredrik Ståhl Hjärnarps OL 7201377 Lørdag og søndag
OPEN1 Frederik Erskov Krogh OK ØST Birkerød 1401710 Lørdag og søndag
OPEN1 Mette Uhre Lang AMOK 2061669 Lørdag og søndag
OPEN1 Casper Lindemann OK Roskilde 434108 Lørdag og søndag
OPEN1 Jesper Skovsborg Mortensen Hvalsø OK 302021 Lørdag og søndag
OPEN1 Preben Mortensen Hvalsø OK 8012354 Lørdag og søndag
OPEN1 Anders Winther Rennuit-Mortensen Odense OK 1417050 Lørdag og søndag
OPEN1 Johnny Rosenkjær Faaborg OK 354944 Lørdag og søndag
OPEN1 Jesper Sørensen OK Skærmen Værløse 8009123 Lørdag og søndag
OPEN1 Bo Christoffersen OK Sorø 2085954 Lørdag
OPEN1 Bengt Salomonsson Skåneslättens OL 1396148 Lørdag og søndag
Höst-Open OPEN2 - 38 deltagere
OPEN2 Jan From IK Stern 302392 Lørdag og søndag
OPEN2 Bengt Larsson Ystads OK 9600928 Lørdag og søndag
OPEN2 Maria Nilsson OK Pan-Kristianstad 8010323 Lørdag og søndag
OPEN2 Stefan Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 8491128 Lørdag og søndag
OPEN2 Casper Turesson Härlövs IF 8202137 Lørdag og søndag
OPEN2 Jan Wessberg Härlövs If 1964112 Lørdag og søndag
OPEN2 Kerstin Wessberg Härlövs If 1970629 Lørdag og søndag
OPEN2 Börje Eriksson Ok Skogsfalken 362072 Søndag
OPEN2 Erik Jönsson Stigmännen Karlshamns OK 7070630 Lørdag og søndag
OPEN2 Johan Jönsson Stigmännen Karlshamns OK 7605040 Lørdag og søndag
OPEN2 Ulf Andersson Göteborg-Majorna OK 610422 Lørdag og søndag
OPEN2 Lisa Folino OK Orion 8310790 Lørdag og søndag
OPEN2 Eva Pettersson OK Orion 661215 Lørdag og søndag
OPEN2 Moa Pettersson OK Orion 961220 Lørdag og søndag
OPEN2 Roland Nilsson Orienteringsklubben Kompassen 7800000 Lørdag og søndag
OPEN2 Radka Kühnel Trollhättans SOK 9878956 Lørdag og søndag
OPEN2 Richard Bengtsson Lunds OK 1070770 Lørdag og søndag
OPEN2 Stefan Lindberg Ystads OK 7800217 Søndag
OPEN2 Berit Ahlmann OK Sorø 308198 Lørdag og søndag
OPEN2 Anne Andersen AMOK 2108401 Lørdag og søndag
OPEN2 Bjarne Andersen Svendborg OK 8867879 Lørdag og søndag
OPEN2 Rolf Andersen AMOK 1101952 Lørdag og søndag
OPEN2 Stig Andersen Herlufsholm OK 1401185 Lørdag og søndag
OPEN2 Ole Axelsen Svendborg OK 7577129 Lørdag og søndag
OPEN2 Ayoe Berg Odense OK 308940 Lørdag og søndag
OPEN2 Mogens Bruun OK Roskilde 2221997 Lørdag og søndag
OPEN2 Ole Bøggild OK Roskilde 7194612 Lørdag og søndag
OPEN2 Inge Christiansen AMOK 2061665 Lørdag og søndag
OPEN2 Jan Lindemann OK Roskilde 444570 Lørdag og søndag
OPEN2 Kirsten Lindemann OK Roskilde 440195 Lørdag og søndag
OPEN2 Bjarke Lundsgaard AMOK 8040710 Lørdag og søndag
OPEN2 Line Lundsgaard AMOK 9808808 Lørdag og søndag
OPEN2 Claus Mikkelsen Herlufsholm OK 7000272 Lørdag og søndag
OPEN2 Peter Skov Nielsen OK Snab 8230860 Lørdag og søndag
OPEN2 Pia Damkjær Pedersen Odense OK 7202460 Lørdag og søndag
OPEN2 Flemming Sparre Sørensen AMOK 1040865 Lørdag og søndag
OPEN2 Naja Sørensen OK Skærmen Værløse 2061672 Lørdag og søndag
OPEN2 Jan Kofoed Nielsen PI-København 213942 Søndag
Höst-Open OPEN3 - 30 deltagere
OPEN3 Åke Johannesson Trollhättans SOK 30550 Lørdag og søndag
OPEN3 Eva Johansson Helsingborgs SOK 16196 Lørdag og søndag
OPEN3 Maria Johnsson Ok nackhe 36894 Lørdag og søndag
OPEN3 Eva Karlsson OK Nackhe 36822 Lørdag og søndag
OPEN3 Katharina Myrén IK Trenne Ullared 1402398 Lørdag og søndag
OPEN3 Janne Boye Niemelä Døvania 452680 Lørdag og søndag
OPEN3 Bo-Anders Nilsson Lunds OK 1025267 Lørdag og søndag
OPEN3 Kristina Nyström Trollhättans SOK 439384 Lørdag og søndag
OPEN3 Ulla Ragnarsson Markbygdens Ok 1570422 Lørdag og søndag
OPEN3 Jerry Rasmusson Herrestads AIF 1580826 Lørdag
OPEN3 Anna Maria Larsson Stigmännen Karlshamns OK 1230472 Lørdag og søndag
OPEN3 Calle Blomberg Göteborg-Majorna OK 226941 Lørdag og søndag
OPEN3 Roland Hermansson OK Orion 27833 Lørdag og søndag
OPEN3 Martina Sundelin OK Orion 1401354 Lørdag og søndag
OPEN3 Melker Wahlström Nilsson OK Orion 440922 Lørdag og søndag
OPEN3 Christer Röllike OK Lindena 443398 Lørdag og søndag
OPEN3 Diana Christensson Orienteringsklubben Kompassen 2087115 Lørdag og søndag
OPEN3 Ulla Carlsson OK Tyringe 2093538 Lørdag og søndag
OPEN3 Helena Appelgren Rävetofta OK 247648 Lørdag og søndag
OPEN3 Lisa Olsson Rävetofta OK 247633 Lørdag og søndag
OPEN3 Valdemar Puke Ystads OK 228294 Lørdag og søndag
OPEN3 Marie Ståhl Nordström Hjärnarps OL 7201380 Lørdag og søndag
OPEN3 Emma Winnberg IK Trenne Ullared 343198 Lørdag og søndag
OPEN3 Nina Tillander Ystads OK 7790616 Lørdag
OPEN3 Hanne Bech OK73 2117590 Lørdag og søndag
OPEN3 Birgitte Buch FSK Orientering 209713 Lørdag og søndag
OPEN3 Goncalo Teixeira Fernandes AMOK 2126323 Lørdag og søndag
OPEN3 Danja Lykke Kristensen AMOK 435345 Lørdag og søndag
OPEN3 Stine Mackenhauer AMOK 1072008 Lørdag og søndag
OPEN3 Heidi Olander Petersen AMOK 2061660 Lørdag og søndag
Höst-Open OPEN4 - 34 deltagere
OPEN4 Anette Bohman Hjärnarps OL 15355 Lørdag og søndag
OPEN4 Mona Carlson Ok Skogshjortarna 19507 Lørdag og søndag
OPEN4 Ingmarie Hässler Sundsvalls OK Lørdag og søndag
OPEN4 Christina Hausgaard Døvania Lørdag og søndag
OPEN4 Tora Larsson Ystads OK 12019 Lørdag og søndag
OPEN4 Karin Nilsson Ik trenne 578285 Lørdag og søndag
OPEN4 Vibeke Thøgersen Viking Lørdag og søndag
OPEN4 Margareta Wikström Växjö Ais 409766 Lørdag og søndag
OPEN4 Karin Widesjö Stigmännen Karlshamns OK 202434 Lørdag
OPEN4 Erik Johansson Laholms IF OK 2119406 Lørdag og søndag
OPEN4 Lennart Magnusson Laholms IF OK 16485 Lørdag og søndag
OPEN4 Thommy Mattisson OK Orion 18541 Lørdag og søndag
OPEN4 Olivia Myrén OK Orion 9090817 Lørdag og søndag
OPEN4 Ulf Pettersson OK Orion 264531 Lørdag og søndag
OPEN4 June Söderström OK Orion 2225141 Lørdag og søndag
OPEN4 Nellie Söderström OK Orion 2225137 Lørdag og søndag
OPEN4 Allan Hammar Orienteringsklubben Kompassen 16190 Lørdag
OPEN4 Ann-Charlotte Bjurek Tibro OK 42694 Lørdag og søndag
OPEN4 Hjalte Skovborg Bjødstrup Holbæk OK 0 Lørdag og søndag
OPEN4 Kaya Skovborg Bjødstrup Holbæk OK 0 Lørdag og søndag
OPEN4 Mette Bjødstrup Holbæk OK 0 Lørdag og søndag
OPEN4 Dorthe Brandenborg Holbæk OK 0 Lørdag og søndag
OPEN4 Julius Sander Brandenborg Holbæk OK 0 Lørdag og søndag
OPEN4 Alice Brødsgaard Ballerup OK 441271 Lørdag og søndag
OPEN4 Anne Bülow-Olsen Lyngby OK 2086042 Lørdag og søndag
OPEN4 Tina Hartley AMOK 1892008 Lørdag og søndag
OPEN4 Anni Lauritzen Holbæk OK 778809 Lørdag og søndag
OPEN4 Malene Lysgaard-Hansen Holbæk OK 8002541 Lørdag og søndag
OPEN4 Ruth Marie Mosbæk Holbæk OK 8641003 Lørdag og søndag
OPEN4 Lone Nørgaard OK73 249383 Lørdag og søndag
OPEN4 Susanne Almer PI-København 302198 Søndag
OPEN4 Bente Dahl PI-København 213950 Søndag
OPEN4 Anne Bloch Herlufsholm OK 422420 Lørdag og søndag
OPEN4 Choi Bonfis Johansen Herlufsholm OK 417519 Lørdag og søndag
Höst-Open OPEN5 - 8 deltagere
OPEN5 Elin Wallin IK Trenne Ullared 13768 Lørdag og søndag
OPEN5 David Gustafsson IK Trenne Ullared 342960 Lørdag
OPEN5 Vilhelm Matsson Stigmännen Karlshamns OK 1140520 Lørdag og søndag
OPEN5 Wilma Sjöberg Stigmännen Karlshamns OK 7979705 Lørdag og søndag
OPEN5 Melker Nilsson OK Orion 210118 Lørdag og søndag
OPEN5 Leia Olausson OK Orion 202057 Lørdag og søndag
OPEN5 Nathalie Persson OK Orion 210117 Lørdag og søndag
OPEN5 Teodor Winnberg FK Friskus Varberg 13754 Lørdag og søndag